یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تقدیر از حمایت صبح امروز رهبر انقلاب اسلامی از تصمیم سران قوا در اصلاح قیمت بنزین گفت: حمایت ارزشمند مقام معظم رهبری نشان می‌دهد شجاعت و تدبیر در زمان تصمیم‌گیری برای انجام جراحی‌های اقتصادی با هدف حمایت از معیشت مردم و بهبود شرایط اقتصادی کشور یکی از مطالبات رهبر انقلاب است.

به گزارش قدس آنلاین، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه «هدف اصلی این طرح کمک معیشتی به طبقه متوسط و کمتر برخوردار است»، اظهارداشت: دولت از سال گذشته همواره به دنبال منابع مورد نیاز برای کمک معیشتی به حدود 60 میلیون نفر می‌باشد که با اصلاح قیمت بنزین همه درآمدها میان آنها توزیع می‌شود. حدود نیمی از خانوارهای کشور خودرو ندارند و با این طرح بیشتر از درآمد بنزین بهره خواهند برد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری همچنین تاکید کرد: اکنون راه بهانه جویی و ایرادگیری و مانع گذاری در راه دولت که مجری این تصمیم بزرگ اقتصادی است بسته شده و امیدواریم همه مسئولین و صاحبنظران با همدلی و وحدت بتوانیم به خوبی این طرح را اجرا کنیم.

واعظی همچنین با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درباره قیمت دیگر کالاها، تاکید کرد: دولت قطعا این موضوع را در نظر دارد و تلاش خواهد کرد با نظارت و مدیریت بازار، اجازه برخی سودجویی‌ها و گرانی  دیگر کالاها را ندهد و با حمایت‌های معیشتی، نگرانی‌های مردم را برطرف کند.

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره  به اعتراضات مردم در برخی  شهرها افزود: دولت همواره تاکید کرده اعتراض امری عادی و از حقوق مسلم مردم و شهروندان است و همه ما می بایست در کنار مردم و شنونده نظرات و مطالبات آنها باشیم.

منبع:فارس

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظرات

 • مهدی ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۳
  0 0
  دولت اگر توانایی کنترل قیمتها را داشت، حتی با گران کردن بنزین ، باز هم کار به این نارضایتی ها کشیده نمی شد.
 • mehdi ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۴
  0 0
  دولت اگر پیرو منویات مقام معظم رهبری بود، و توانایی کنترل قیمتها را داشت، حتی با گران کردن بنزین، شاهد نارضایتی مردم نبودیم.
 • یاور ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۳۲
  0 0
  پس چرا امروز تخم مرغ 10 هزارتومان گران شد
 • ایرانی ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۷:۵۴
  0 0
  برنج پاکستانی کیسه 150 هزارتومان شده آیابه نظر شما گران نشده .
 • مهرداد ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۸
  0 0
  به هیچ عنوان باور نمیکنم دولت بی تدبیر و نا امید.هیچ اعتمادی به دولت روحانی و طیف اصلاح طلب نداشته و ندارم
 • شهروند ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۵
  0 0
  دولت اجازه نمی دهد!!! راننده تاکسی کرایه 2000 تومان را به من 4000 تومان می گوید، اگر می خواهی سوار شو نمی خواهی سوار نشو. دولت خواهشا بیا و اجازه نده. مسخره ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.