دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

نماینده فریمان و سرخس در گفتگو با قدس آنلاین:

مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند/نظارت بر بازار باید افزایش پیدا کند

رضاطلبی

بازدید سید احسان قاضی زاده هاشمی از تحریریه قدس‌آنلاین

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مردم صف خود را از آشوب گران و اغتشاشگران که به دنبال خسارت زدن به اموال عمومی و مردم هستند، جدا کنند و دستگاه های نظارتی نیز درباره رعایت حقوق مصرف کنندگان در حوزه قیمت کالاها در بازار، نظارت های خود را افزایش دهند.

سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: مردم  صف خود را از آشوب گران و اغتشاشگران  که به دنبال خسارت زدن به اموال عمومی و مردم هستند، جدا کنند.

وی تصریح کرد: همچنین دستگاه های امنیتی و انتظامی با کسانی که با اغتشاش به دنبال تضییع اموال  و دارایی های بیت المال ، غارت فروشگاه ها و آتش زدن مکان های عمومی هستند برخورد جدی کنند.

نماینده فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه دستگاه های نظارتی درباره رعایت حقوق مردم در حوزه قیمت کالاها در بازار، نظارت های خود را به طور مرتب و منظم انجام دهند، افزود: از طرفی دولت برای عدم تغییر قیمت کالاها و خدمات و رعایت حقوق مصرف کنندگان ، باید نظارت خود بر بازار را برای صیانت از حقوق مردم افزایش دهد و مراقب باشد که سوء استفاده کنندگان به بهانه افزایش قیمت بنزین ، در حق مردم اجحاف و گران فروشی نکنند. 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس نیز باید بر موضوع مدیریت بازار  و واریز یارانه هایی که دولت در اجرای این طرح متعهد به واریز ان به حساب مردم شده است نظارت دقیق داشته باشد ، اگرچه انتظار این بود که دولت ابتدا این یارانه ها را به حساب مردم واریز می کرد و سپس با اطلاع به مردم درباره اهداف طرح اصلاح قیمت بنزین ، این اقدام را انجام می داد.     

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.