سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

استاندار خراسان رضوی:

برخی بخشنامه‌های داخلی مزاحم فعالیت‌های تولیدی است

استاندار خراسان رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: در حال حاضر برخی بخشنامه‌های داخلی مزاحم فعالیت‌های تولیدی خراسان رضوی است که باید برطرف شود.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا رزم‌حسینی ظهر امروز در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: دستگاه‌های نظارتی خراسان رضوی تاکنون به صورت جدی از واحدهای تولیدی و صنعتی حمایت کرده و با نظر مثبت به فعالان اقتصادی نگاه می‌کنند.

وی دغدغه اصلی مردم در شرایط حال حاضر را تامین معیشت دانست و افزود: مدیران بخش دولتی مشکلات و موانع موجود بر سر راه فعالیت واحدهای تولیدی را منعکس کنند تا در ستاد رفع موانع تولید برای رفع آنها، راهکاری اتخاذ شود؛ امروز برای روشن ماندن چراغ یک واحد صنعتی همه باید دست به دست هم بدهیم.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: نگاه دستگاه‌های نظارتی در زمینه حل مشکلات واحدهای تولیدی فوق‌العاده مثبت است  و دغدغه‌ای از این حیث نباید برای واحدهای تولیدی، صنعتی و فعالان اقتصادی وجود داشته باشد.

رزم‌حسینی با اشاره به وجود برخی موانع قانونی بر سر راه رونق تولید خاطرنشان کرد: برخی از مشکلات مزاحم واحدهای تولیدی به بخش‌نامه‌های داخلی دستگاه‌های اجرایی مربوط می‌شود لذا مدیران مربوطه باید این بخش نامه‌ها را شناسایی کنند تا در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.