چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

رسولیان خبر داد:

راه‌اندازی کمپین «ارزان بفروش» در انجمن صنایع غذایی خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: انجمن صنایع غذایی استان کمپینی را با نام «ارزان بفروش» آغاز کرده است.

به گزارش قدس آنلاین، علی رسولیان  در خصوص فعالیت‌های ستاد تنظیم بازار استان برای کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از گران‌فروشی اظهار کرد: اصناف در این راستا خیلی کمک می‌کنند و پیشنهادات زیادی ارائه داده‌اند ما حتی می‌گوییم که خود بخش خصوصی مدیریت بازار را انجام دهد.

وی ادامه داد: وقتی اتحادیه‌ها برای ما پیشنهاد می‌فرستند ما مدیران آن‌ها را دعوت می‌کنیم و این پیشنهادات را بررسی می‌کنیم، اکنون انجمن صنایع غذایی عرضه مستقیم کالا را شروع کرده و همچنین ۲۶ برند استان باهم جمع شدند و رب را به قیمت ۷۵۰۰ تومان عرضه می‌کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در خصوص پیشنهادات اصناف و اتحادیه‌ها برای کنترل بازار، تصریح کرد: اتحادیه میوه و تره بار پیشنهاد داده تا اگر امکانش باشد عرضه مستقیم انجام بدهند و ما در حال بررسی آن هستیم. دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا به هر اتحادیه‌ای که در فرایند کنترل قیمت‌ها همکاری می‌کند، کمک کنند و این از مصوبات ما است.

رسولیان افزود: اگر بخش خصوصی خود پای کار بیاید نتیجه بهتری به دست می‌آید. در این میان ممکن است واحدی وجود داشته باشد که تخلف کند و ما این موارد را به سختی رسیدگی می‌کنیم. حتی ما از نیروهای بسیج خواسته‌ایم تا در نظارت به ما کمک کنند.

 وی تاکید کرد: پیشنهاداتی در اولویت هستند که عملیاتی باشد و اکنون به نتیجه برسد. برخی از اصناف هم مشکلاتی با دستگاه‌ها دارند.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.