چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی خبر داد:

ثبت نام قطعی ۲۰۶ داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در خراسان رضوی

حسن جعفری - معاون سیاسی استاندار

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۲۰۶ نفر طی سه روز به عنوان داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان نام نویسی قطعی کرده اند.

به گزارش قدس آنلاین، حسن جعفری با بیان اینکه فرآیند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح ۱۰ آذر ماه در ۱۲ حوزه انتخابیه آغاز شد، اظهار کرد: طی سه روز در مجموع ۲۱۶ نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۰۶ نفر قطعی و ۱۰ نفر در حال ثبت اطلاعات خود هستند.

وی افزود: از مجموع ثبت نام های قطعی انجام گرفته، ۵۴ نفر مربوط به روز اول، ۶۳ نفر مربوط به روز دوم و ۸۹ نفر هم مربوط به روز سوم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بابیان اینکه فرایند ثبت نام ۱۰نفر در روز سوم در حال انجام بوده و هنوز قطعی نشده است،  افزود: ۸۵ نفر از داوطلبان ثبت نام شده در روز سوم را مردان و ۱۲ نفر را زنان تشکیل می دهند که ۷ نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، ۲ نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، یک نفر در حوزه انتخابیه درگز، یک نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، صالح آباد، تایباد و باخرز و یک نفر هم در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن ثبت نام کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات استان میانگین سنی داوطلبان در روز سوم را ۴۳ سال برشمرد و اظهار کرد: جوان ترین داوطلب ۳۰ ساله و مسن ترین آنها ۶۷ ساله بوده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم ۱۷ نفر کارمند، ۲۱ نفر فرهنگی، ۱۵ نفر شغل آزاد، ۹ نفر بازنشسته، ۳ نفر روحانی، یک نفر نظامی و ۳۱ نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.
جعفری گفت: در روز سوم ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، از مجموع ۹۸ داوطلب قطعی و در انتظار ثبت نام، تعداد ۴۷ مورد در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، ۳ نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود، ۷ نفر در حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش های احمدآباد و رضویه، ۳ نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان، ۸ نفر در حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد، باخرز، صالح آباد، ۲ نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه ولات، زاوه، ۶ نفر در حوزه انتخابیه درگز، ۱ نفر در حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد، ۸ نفر در حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، ۳ نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب، ۴ نفر در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج و ۶ نفر هم در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار بوده است.

منبع: استانداری خراسان رضوی 
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.