یکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

پزشک معالج قهرمان کشتی ایران:

حسن یزدانی با بهترین شرایط به المپیک خواهد رسید

حسن یزدانی

پزشک معالج حسن یزدانی تاکید کرد با تلاش کادر پزشکی این قهرمان کشتی ایران با بهترین شرایط به المپیک خواهد رسید.

قدس آنلاین : دکتر سهراب کیهانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حسن یزدانی فردا دوشنبه جراحی خواهد شد، اظهار داشت: مصدومیت یزدانی از ناحیه مینیسک داخلی است که پس از جراحی می تواند بعد از یک هفته تمرینات بالا تنه خود را شروع کند.

وی در تشریح روند درمانی یزدانی گفت: طبق برنامه های درمانی یزدانی می تواند سه هفته بعد از عمل جراحی نیز تمرینات پایین تنه را استارت بزند و سپس با گذشت ۶ هفته از جراحی به تمرینات کشتی برسد.

دکتر کیهانی با تاکید بر اینکه این قهرمان کشتی قطعا به بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد رسید، گفت: در این خصوص جای هیچ تردیدی نیست و با توجه به زمان باقیمانده تا المپیک و همچنین تلاش تیم پزشکی، یزدانی می تواند در المپیک کشتی بگیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه رباط صلیبی وی سالم است و مصدومیت خاصی ندارد و همین موضوع باعث می شود تا او با تلاش و درمان لازم هر چه زودتر به شرایط تمرین برسد.

دکتر سهراب کیهانی در پایان گفت: حسن یزدانی یکی از امیدهای مدال طلای کاروان ورزش ایران در المپیک است و تیم پزشکی تمام تلاش خود را خواهد کرد که خواسته مردم را محقق کند و این قهرمان خوب کشورمان با بهترین شرایط در المپیک شرکت کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.