چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

کدخدایی: نمی دانستیم عدم تایید بستگان به معنی حذف جناح های دیگر است

کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان گفت: جنجال برای تایید افراد فاقد صلاحیت تازگی ندارد، اما پیشگامی رییس جمهور در این پروژه ضدملی تاسف بار است.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

«جنجال برای تایید افراد فاقد صلاحیت تازگی ندارد، اما پیشگامی رییس جمهور در این پروژه ضدملی تاسف بار است. البته نمی دانستیم عدم تایید بستگان به معنی حذف جناح های دیگر است.»

حسن روحانی امروز (چهارشنبه) در جلسه هیات دولت گفت: همه آنهایی که در این انتخابات نقش دارید از شما خواهش می‌کنم، آن جایی که روشن است تا صلاحیت فردی رد شود، آنرا رد کنید اما آن جاهایی که نامشخص است یا احتمالات ضعیف است، مردم را ناراحت نکنید، به مردم نگوییم که در برابر یک صندلی مجلس ۱۷ نفر، ۱۷۰ و یا۱۷۰۰ نفر کاندیدا هستند ، ببینیم از چند جناح ۱۷۰۰ نفرکاندیدا هستند؟ ۱۷ نفر از چند جناح، از یک جناح؟ اینکه انتخابات نمی‌شود. مثل اینکه در مغازه‌ای از یک جنس، ۲ هزار عدد وجود داشته باشد.

رییس جمهور اضافه کرد: مردم تنوع می‌خواهند. بگذارید در میدان انتخابات همه احزاب و گروه‌ها شرکت کنند، قطعا ضرر نمی‌کنید. با یک جناح نمی‌شود، کشور را اداره کرد. کشور متعلق به همه است. اگر تمام ۸۳ میلیون متحد باشیم و یک نفر مخالف، باید تلاش کنیم آن یک نفر را هم جذب کنیم. یک نفر مخالف هم برای ما زیاد است در حالیکه شما یک جناح و جمعیت بزرگ را مخالف می‌کنید. باید حواسمان را جمع کنیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظرات

  • توپانی ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۵
    0 0
    آقای رییس جمهورمدیریت شمااقتصادکشوررابه کمابرده سکوت شمابهترین خدمت به مردم است.دوقوه ی مجریه ومقننه دست طیف شماست.دیگرچه .اگرمانندسردارحاجی زاده وسردارسلامی شجاعت داشتیدبایددرهمان سال 92 ازملت نجیب ایران عذرخواهی می کردیدباز هم دیرنشده شما بخاطربرادرودامادتان عصبانی هستید.بااین بیانات جناب عالی فکرکردم درزمان قاجاریه وپهلوی هستیم؟؟؟!!!....

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.