یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

دولت گزارش کاملی درباره یارانه معیشتی به مجلس ارائه کند

عبدالرضا مصری

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت هفته آینده گزارش کاملی درباره یارانه معیشتی به مجلس شورای اسلامی ارائه کند تا بررسی شود.

قدس آنلاین: حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در زمان افزایش قیمت بنزین گفتند که حتی یک ریال از این درآمد را برای دولت نمی خواهند و آن را به ۱۸ میلیون خانوار می دهند.

وی افزود: این روزها مردم اعتراض شدیدی دارند و می گویند که یارانه معیشتی به آنان تعلق نگرفته است و این خلاف قانون است و لازم است که گزارش کاملی داده شود که این یارانه به چه کسانی تعلق گرتفه است.

عبدالرضا مصری که ریاست جلسه را به عهده داشت در پاسخ به این تذکر، خطاب به امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مراجعات مردم به نمایندگان مجلس در این زمینه بسیار زیاد است چرا که سیستم پرداخت یارانه معیشتی از لحاظ تعداد مشمولان و درآمد حاصل از این منبع شفاف نیست.

وی گفت: دولت هیچ گزارشی در این باره به مجلس ارائه نکرده است و لازم است هفته آینده گزارش کاملی درباره یارانه معیشتی تهیه  کرده و به مجلس ارائه کند تا بررسی شود.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.