چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳

مسافران پرواز چین به ایران به قرنطینه رفتند

هواپیما

وزیر راه و شهرسازی گفت: مسافران و دانشجویانی که امروز با هواپیما وارد ایران شدند از قرنطینه به قرنطینه منتقل شدند و اوضاع تحت کنترل وزارت بهداشت است.

قدس آنلاین: محمد اسلامی در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهر جدید پردیس و ۱۰ هزار مسکن مهر پردیس در پاسخ به این سؤال که امروز یک هواپیما از ووهان چین مسافران و دانشجویان ایرانی را به کشور منتقل کرد آیا اینکه گفته می‌شود این مسافران مستقیم به منازل خود رفته اند و در قرنطینه نبوده‌اند صحت دارد، اظهار داشت: پاسخ این موضوع را وزارت بهداشت داده است اما باید تأکید کنم که این مسافران داخل ترمینال فرودگاه امام هم نشده‌اند و در داخل محوطه پارکینگ فرودگاه با وسیله‌ای که پیش‌بینی شده بود از قرنطینه به قرنطینه هدایت شدند.

وی با بیان اینکه همه چیز تحت کنترل وزارت بهداشت و درمان است، گفت: حتی از کرو پرواز هم این مسافران فاصله داشتند پس این مسافران مستقیم از هواپیما به قرنطینه منتقل شدند و جای هیچگونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال خبرنگار که پرسید در طرح مسکن مهر از پیمانکاران خارجی استفاده شده بود آیا در طرح اقدام ملی مسکن نیز از پیمانکاران خارجی استفاده خواهد شد یا خیر، گفت: ما با پیمانکاران خارجی هم قرارداد خواهیم بست به هر حال هر کدام اقتضای خاص خود را دارد و بستگی به این دارد که پروژه چه پروژه‌ای باشد.

اسلامی ادامه داد: اکثر قراردادهای ما در طرح اقدام ملی مسکن مشارکتی است و همین الان هم در شهر جدید پردیس قراردادهای مشارکتی بسته شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.