سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

کشف ۲ هزار ماسک احتکار شده در بهبهان

ماسک صورت آنفلوانزا بیماری آلودگی هوا

خوزستان- رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از کشف حدود ۲ هزار ماسک تنفسی در بهبهان خبر داد و گفت: با متخلفان در این زمینه به صورت جدی برخورد می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین؛ بهرام جباری رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به تشدید بازرسی‌ها از مراکز عرضه‌کننده مواد شوینده و بهداشتی عنوان کرد: در جریان بازرسی‌های انجام‌گرفته از مراکز مختلف، حدود ۲ هزار ماسک تنفسی که در شهرستان بهبهان احتکار شده بود کشف شد.

وی با اشاره به نیاز مردم به ماسک‌های تنفسی در شرایط کنونی، افزود: در این زمینه ماسک‌های احتکار شده با نظارت بازرسین و با نرخ مصوب در بازار توزیع شد.

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: همچنین متخلفین محتکر با تشکیل پرونده به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند تا بر اساس قوانین با آن‌ها برخورد شود.

جباری خاطرنشان‌کرد: بحث احتکار و بازرسی از مراکز عرضه‌کننده مواد شوینده و بهداشتی موضوعی است که از سوی بازرسان سازمان صمت در قالب گشت‌های مشترک به صورت ویژه در حال پیگیری است تا در زمینه پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا مشکلی برای مردم به وجود نیاید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.