پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

گل محمدی:

اگر تاریخ خوانده باشیم، می‌دانیم که پرسپولیس یکی از اصیل ترین نام هاست

يحيي

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قبل از اتمام نشست مطبوعاتی امروز از حرفهای مطرح شده علیه پرسپولیس انتقاد کرد.

به گزارش  قدس آنلاین به نقل از "ورزش سه" از سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی ، یحیی که روبه روی خبرنگاران نشسته بود در تحسین شاگردانش گفت نحوه عملکرد آنها در دیدار مقابل شهرخودرو آموزنده است:پیش بینی بازی سختی را می‌کردیم. ما به بازیکنان گفتیم که این بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و دیدیم که بازیکنان با تمرکز بالا، عملکرد خوبی از خودشان ارائه دادند. 

او ضمن انتقاد از داور در صحنه گل حریف گفت : قبل از گل شهرخودرو  خطا اتفاق افتاده بود اما بعد از گلی که خوردیم، بازیکنان تمرکز خود را از دست ندادند و روی دفاع خوب، روی یک حمله به گل رسیدیم. در ادامه ما به حریف موقعیت آنچنانی ندادیم. بازی مقابل شهرخودرو کار سختی است  و دوست داشتیم این پیروزی را مقابل هواداران به دست بیاوریم که بیماری کرونا مانع از این اتفاق شد. امیدوارم در بازی‌های بعد با همین قدرت بازی کنیم.

از گل محمدی درباره موضوع مالکیت توپ سوال شد که او جواب داد : وقتی تیم روان بازی می‌کند، نیازی به تعویض نیست. بازیکنان در زمین کیفیت خوبی داشتند. برخی فکر می‌کنند هر تیمی که بیشتر مالک توپ باشد، پیروز میدان است. شرایط هر بازی متفاوت است و باید طبق وضعیت بازی تصمیم گرفت. آمار را باید بر اساس روند بازی تحلیل کرد.

او با تمجید از وحید امیری هم گفت: ما جابجایی در خط حمله داشتیم و وحید امیری در این بازی فوروارد تیم ما بود و توانست کیفیت خوبی از خودش ارائه دهد.

سرمربی پرسپولیس  در پاسخ به این سوال که شما زودتر قهرمان میشوید یا لیورپول، گفت: لیورپول که قهرمان شد! فوتبال قابل پیش بینی نیست و تا زمانی که جام قهرمانی را به دست‌مان نبینیم، نباید درباره قهرمانی صحبت کنیم. اینکه بخواهیم درباره قهرمانی حرف بزنیم، کار غیرحرفه ای انجام دادیم.

او درباره حکم کمیته انضباطی نسبت به شهرخودرو و  درباره اتهاماتی که به پرسپولیس زده می‌شود، واکنش نشان داد و خطاب به مدیرسابقش گفت :  هر کسی در این رابطه صحبت می‌کند، باید با مدرک حرف خود را اثبات کند. وقتی درباره این مسائل صحبت می‌کنند باید حرف‌های خود را ثابت کنند و نباید بدون مدرک ادعایی کرد. بازیکنان و مجموعه پرسپولیس با جان و دل دارند تلاش می‌کنند. کسانی که این اتهامات را می‌زنند، در حالی این صحبت‌ها را انجام می‌دهند که دست شان به جام نمی‌رسد و درباره تیم قهرمان  این صحبت را می‌کنند. این اظهارات بار حقوقی دارد و باشگاه باید نسبت به این مسائل طرح شکایت بریزد.

سرمربی پرسپولیس در پایان حرفهایش هم صحبتهای خود را متوجه مالک تراکتور کرد و گفت: صحبت‌هایی درباره نام پرسپولیس مطرح شده است و اگر تاریخ خوانده باشیم، می‌دانیم که نام پرسپولیس یکی از اصیل ترین نام هاست و نمی‌توان درباره این مسائل به راحتی تهمت زد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.