شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۲/۱۰

قیمت دلار

قیمت انواع ارز و سکه با کاهش محسوس نسبت به هفته قبل همراه شده است؛ سکه بار دیگر وارد کانال ۵ میلیون شده و دلار نیز با قیمت ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته می شود.

قدس آنلاین؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و طرح قدیم ۵ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان است.

ضمن آنکه قیمت نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۷۹ هزار  و ۷۰۰ تومان، طلای ۲۴ عیار ۷۶۹ هزار و ۵۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۸۶.۱ دلار معامله می‌شود.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت دلار ۱۵ هزار و ۲۷۰ تومان، درهم امارات ۴ هزار و ۲۴۰ تومان، یورو  ۱۶ هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۶ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۴۵۰ تومان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.