یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

توزیع رایگان بیش از ۲۰۰۰ بسته مواد ضدعفونی توسط آستان قدس در مشهد

مواد ضدعفونی کرونا

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی، از توزیع بیش از ۲۰۰۰ بسته مواد ضدعفونی در مناطق حاشیه‌ و مرکز شهر مشهد با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، امین بهنام مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی، با اشاره به اینکه طبق دستور تولیت آستان قدس رضوی با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بیش از ۲۰۰۰ بسته مواد شوینده و بهداشتی در مناطق محروم شهر مشهد آغاز شده است، اظهار کرد: توزیع این بسته‌های مواد شوینده و بهداشتی با اولویت مناطق حاشیه شهر مشهد و با همکاری مرکز درمانی آستان قدس رضوی طبق برنامه‌ ریزی‌های صورت گرفته در حال انجام است. در این اقدام شهر مشهد به ۸ منطقه تقسیم شده است و به نماینده هر منطقه، ۱۵ بسته مواد شوینده و بهداشتی متشکل از ۲۰ لیتر محلول ضد عفونی کننده تحویل داده می‌شود.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی هر بسته بالغ بر ۷ میلیون و۵۰۰ هزار ریال است که تا آخر هفته جاری به همت مرکز درمانی آستان قدس رضوی، بیش از ۷۰۰ بسته مواد شوینده و بهداشتی در مناطق حاشیه شهر و بیش از یک هزار و ۳۰۰ بسته مواد شوینده و بهداشتی در مکان‌های تعیین شده مرکز شهر با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا توزیع خواهد شد.

منبع: آستان نیوز

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.