چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز؛

۱۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در خوزستان/ ورود کرونا به شادگان

کرونا

خوزستان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گفت: از ۱۲ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در خوزستان یک موردمربوط به شادگان بوده که اولین مورد اثبات شده این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین؛ دکتر علی احسان‌پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی، ۱۳ اسفند در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان خوزستان اظهار کرد: طی ۲۴ ساعته گذشته ۱۲ مورد جدید ابتلا در استان اثبات شده که از این تعداد ۴ مورد در اهواز، یک نفر اندیمشک، ۴ مورد شوشتر، یک نفر امیدیه، یک نفر مسجدسلیمان و یک مورد در شادگان بوده است که این مورد در شادگان اولین مورد اثبات شده این شهرستان بوده است.

 وی با اشاره به اینکه احتساب این ۱۲ مورد، مبتلایان به کروناویروس در خوزستان به ۴۲ مورد افزایش یافته عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته میزان مراجعین به بیمارستان رازی به عنوان بیمارستان اصلی استان ۲۰ درصد کاهش یافته است، در این ۲۴ ساعت تعداد بیماران مشکوک بستری شده در این بیمارستان نیز قریب به ۵۰ درصد کاهش یافته است.

احسان پور گفت: تا کنون ۱۰ مورد ابتلای قطعی استان پس از انجام اقدامات درمانی بهبود یافته‌اند و با تایید پزشکان معالج از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پایان بیان کرد: از ۴۲ مورد ابتلای قطعی استان، متاسفانه تاکنون ۱۰ نفر جان باخته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.