سه‌شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

هیأت مدیره علیه مدیرعامل بیانیه داد

دعوای در اردوگاه سرخ پوشان بالا گرفت

پرسپولیس

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای به استعفای تلویزیونی مدیرعامل این باشگاه به تندی واکنش نشان داد و از ابهامات مالی در بعضی از قراردادها پرده برداشت.

قدس آنلاین:  هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به استعفای محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی این باشگاه و اظهارات وی بیانیه‌ای را منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«با عنایت به مصاحبه آقای محمدحسن انصاری فرد در برنامه زنده تلویزیونی و اعلام استعفا از مدیریت باشگاه ضروری می‌داند توجه آقای انصاری فرد را به نکات زیر معطوف دارد:

۱- در شهریورماه با تصمیم هیئت مدیره و با اعلام اینکه از همه شرایط و وضعیت باشگاه مطلع هستید قبول مسئولیت کردید و اظهار داشتید همه راهکارهای لازم برای پیشبرد امور را دارید در حالی که در 6 ماه گذشته در مصاحبه‌ها فقط به مسئله مشکلات موجود و وعده‌های مکرر اکتفا کردید که همگی در راستای فرافکنی و مظلوم نمایی بود.

۲- در هیئت مدیره همه باشگاه‌ها و شرکت‌ها بحث‌های چالشی وجود دارد که لازمه ارتقای کیفی و بالا بردن سطح بهره وری است و محلی برای بیان نظرات و اقناع دیگران. همانطور که مذاکرات انتصاب و تفویض اختیار در این جلسه صورت می‌پذیرد در صورت بروز مشکل یا تمایل به استعفا باز هم باید در جلسات داخلی مطرح و به نتیجه گیری منتج شود. نه اینکه به جای پاسخگویی به سوالات در رسانه‌ها مکرراً حاضر شده و با بیان دلایل غیرمستند و غیرواقعی باعث تحریک احساست هواداران شده و در پشت آنها پناه بگیرد.

۳- جناب آقای انصاری فرد ضرورت داشته و دارد در جلسه هیئت مدیره حاضر شده و جوابگوی تعهدات و سئوالاتی باشید که بخشی از آن عبارتند از:

الف- در نیم فصل راسا نسبت به جذب بازیکنان خارجی اقدام نموده و علاوه بر کتمان جزئیات مدت و رقم قراردادها به توصیه‌های هیئت مدیره مبنی بر توجه به سوابق برخی بازیکنان توجهی نکردید که منجر به ترک تیم توسط بازیکن در شرایط حساس شد.

ب- برخی از فرصت‌های تبلیغی و درآمدزایی با قول و قرار شفاهی واگذار شد و وقتی صحبت از قرارداد پیش آمد و شرایط غیرقابل قبولی در آن وجود داشت که اصلاً قابل پذیرش نبود از زیر بار مسئولیت شانه خالی کردید و در نتیجه در حوزه اقتصادی باشگاه کسب و جذب درآمدهای پایدار را به زیان‌های انباشته تبدیل نمودید.

ج-قراردادهایی با برخی حامیان مالی منعقد کردید که تا امروز هیئت مدیره از جزئیات آن بی خبر است و فرصت‌های خوب درآمدزایی از دست رفته که جبران آن در باقیمانده فصل بسیار سخت است و این مغایر وعده‌های شما است.

د- استقراض از اشخاص حقیقی و حقوقی و ارائه چک‌های تضمینی که غیرقانونی است و ایجاد تعهدات در سررسیدهایی که امکان تادیه وجه وجود ندارد را جایگزین تحصیل درآمدهای مشخص و پاک نمودید در حالی که این مورد در حوزه اختیارات قانونی و مشروع مدیرعامل نبوده است. نمونه‌های بیشتری را می‌توان مثال زد اما به همین بسنده کرده و منتظریم در جلسه کارشناسی پاسخ‌ها را دریافت کنیم.

بدیهی است تأکیدات هیئت مدیره جهت پیشبرد بهتر امور در چارچوب قوانین و مقررات جاری بوده و هست.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.