چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹

تعطیلی بوستان‌های سطح شهر مشهد تا اطلاع ثانوی

یعقوبی

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تعطیلی بوستان‌های سطح شهر در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی یعقوبی از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تعطیلی بوستان‌های سطح شهر مشهد در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان، از ورود ورزشکاران و شهروندان به داخل بوستان‌های شهر  نظیر بوستان‌های حجاب، پردیس، بهار، ارم، بسیج، بهشت، وحدت، رجا، نصرت، غدیر، طرق، کوهسنگی، وفا، وکیل آباد، خورشید، لویزان (آبشار)، شاهد، نیلوفر آبی، ملت ، چهل بازه، نیایش، صادقیه، بانوان ریحانه، باغ گل‌ها، دانش و همچنین عرصه‌های کمربند سبز جنوبی وسایر بوستان‌های محلی و ناحیه‌ای ممانعت به عمل می‌آید.

معاون شهردار مشهد خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا می‌شود  از انجام فعالیت‌های خارج از منزل  و حضور در بوستان‌های سطح شهر خودداری کرده و همکاری لازم را با نیروهای انتظامی و نگهبانی فضای سبز داشته باشند، تا بتوانیم با کمک یکدیگر و قطع نمودن زنجیره انتقال این بیماری از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

منبع: شهرداری مشهد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.