یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

روحانی: وحدت ایجاد شده در ماجرای کرونا نباید از بین برود/ از همه می‌خواهم کمک کنند

روحانی

رئیس جمهور گفت: ما در کنار همه سختی‌هایی که در ماجرای کرونا کشیدیم به یک وحدت و انسجام و همدلی رسیدیم و امروز یک سرمایه اجتماعی پیدا کردیم و این سرمایه اجتماعی به نفع همه است و باید همه تلاش کنیم این سرمایه اجتماعی حفظ شود.

به گزارش قدس آنلاین، حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیئت دولت با اشاره به تصمیماتی که در ستاد مبارزه با کرونا برای سلامت مردم گرفته شده، گفت: تصمیماتی که درباره مقابله کرونا گرفته شد با اکثریت آرا بود.

وی افزود: این سوال وجود دارد که آیا از نقطه پیک و اوج درباره کرونا عبور کردیم و به سمت شرایط بهتر حرکت کردیم، پاسخ این است که بر اساس گفته دوستانی که صحبت کردند در برخی استانها از نقطه پیک و اوج عبور کردیم اما در برخی استان ها هنوز نمی‌توانیم با اطمینان صحبت کنیم و باید منتظر پایان تعطیلات نوروز باشیم تا بتوانیم با اطمینان در این باره صحبت کنیم.

روحانی تصریح کرد: در کنار این همه سختی و رنج یک وحدت و انسجام ایجاد شد و نباید بگذاریم این همدلی و وحدت از بین برود. ما امروز یک سرمایه اجتماعی پیدا کردیم و این سرمایه اجتماعی به نفع همه است و باید همه تلاش کنیم این سرمایه اجتماعی حفظ شود.

ادامه دارد...

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.