چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

از شایعه تا تکذیب خبر شهادت سردار قاآنی در بمباران عراق توسط آمریکا

سردار قاآنی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شب گذشته خبر بی اساسی درارتباط با شهادت سردار قاآنی منتشر شد که پس از مدتی رسانه‌های داخلی رسمی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خبر شهادت فرمانده سپاه قدس را به شدت تکذیب کرد.

قدس آنلاین: ۳ ماه پیش بود درست در چنین روزی، خبر شهادت سردار سلیمانی همه ما را غافلگیر و به شدت ناراحت کرد، اتفاقی که هیچ‌گاه انتظارش را نداشتیم و در زیرپرچم امنیت، آسوده خاطر زندگی می‌کردیم، اما شهادت ناگهانی و دلهره‌آور سردار سلیمانی باعث نشد تا خدشه‌ای به سیستم امنیتی و نظامی این کشور وارد شود چرا که کشور پر از قاسم سلیمانی‌ها است که شجاعانه در مقابل دشمن ایستاده و فداکارانه جان خود را فدا می‌کنند.

پس از شهادت سردار سلیمانی، مقام معظم رهبری بلافاصله سردار اسماعیل قاآنی را جانشین ایشان کرده واز همان روز، وعده انتقام سخت، به مردم داده شد، داغداران سردار دل‌ها دلشان به وجود سرداری دیگر گرم شد که انتقام حاج قاسم را بگیرد و قاتلان ایشان را به سزای اعمال خود برساند. پس از آن سردار قاآنی، سلیمانی دیگری شد تا امنیت ملی را مثل همیشه برای ما کامل و دائم نگه‌دارند.

اما شب گذشته، شب ۱۳ فروردین، خبر بی‌اساسی در ارتباط با شهادت این سردار والامقام در بمباران عراق توسط امریکا توسط برخی از رسانه‌های غیرحرفه‌ای منتشر شده و باز دل‌ها را داغدار و پریشان کرد، اما پس از مدتی، رسانه‌های داخلی رسمی به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خبر شهادت ایشان را به شدت تکذیب کرده و اعلام کرد ایشان در سلامت کامل هستند، تکذیبیه‌ای که ۳ ماه پیش هم آرزو داشتیم اعلام شود.

نظرات

 • قاسم ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۰:۴۳
  14 0
  به خدای لاشریک قسم آمریکاییها باید تا سالها بخاطر شهادت حاج قاسم مجازات بشن ، بهای خون حاجی حداقل یک میلیون آمریکایی و صهیونیسته ، تا چه برسه که بخوان غلط دیگه ای بکنن ...
 • محمد مهدی ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۳:۲۹
  3 0
  اینها همه شایعه است باور نکنید
 • علی ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۵
  5 0
  دشمن سردار بمیره انشاءالله

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.