جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

دارنده مدال برنز جهان: به صورت شخصی تمرین می کنم/ رقبای خوبی دارم

حسین نوری

حسین نوری گفت: با برنامه ای که کادر فنی در فضای مجازی به ما داده است، تمرینات آماده سازی خود را به صورت شخصی پیگیری می کنم.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان با بیان این مطلب افزود: یکی از دوستانم در همسایگی ما پارکینگ خانه خود را تبدیل به باشگاه کرده و در آنجا به صورت شخصی تمرین می کنم و آمادگی خود را حفظ کرده ام و طبق برنامه ای که کادر فنی در فضای مجازی به ما می دهد، جلو می روم.

وی ادامه داد: البته یک ساعت قبل از تمرین کل فضای تمرینی را توسط دستگاه سم پاش ضدعفونی می کنم و سپس تمرینات خود را انجام می دهم.

نوری در مورد به تعویق افتادن المپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار داشت: حضور در المپیک انگیزه تمامی ورزشکاران است و در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا شرایط برای همه ورزشکاران دنیا یکسان است. من هم تلاش می کنم تا از سایرین جا نمانم و آمادگی خود را حفظ کنم چرا که رقبای خوبی در این وزن دارم.

وی با اشاره به اینکه ویروس کرونا بسیار خطرناک است و حتی ورزشکاران نیز از آن مصون نیستند خاطرنشان کرد: چند روز پیش در خبرها خوانم که اسماعیل بوررو قهرمان کشتی فرنگی کوبا نیز مبتلا به کرونا شده است، و این نشان می دهد که شیوع این ویروس بسیار بالاست. 

نوری در پایان خاطرنشان کرد: دعا می کنم  کسانی که دچار این مریضی شده اند زودتر خوب شوند و به خانواده کسانی که جانشان را به دلیل این بیماری از دست داده اند تسلیت می گویم. همه ما باید در خانه ماندن را رعایت کنیم تا هرچه زودتر از شر این بلا خلاص شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.