سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

خسارت ۲.۵ میلیارد تومانی سیل به راه‌های روستایی بردسکن

سیلاب

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بردسکن گفت: بارش شدید باران، تگرگ و جاری شدن سیلاب در محور بردسکن _ بیارجمند انتهای حوزه بردسکن، (ڪال سبز) خسارتی بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان به راه‌های روستایی وارد کرد.

علی اکبر یوسفیان اظهار کرد: بارش شدید باران، تگرگ و جاری شدن سیلاب در محور بردسکن _ بیارجمند انتهای حوزه بردسکن، (ڪال سبز) خسارتی بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان به راه‌های روستایی همراه با تخریب و آبردگی شانه راه و خسارت به پل‌ها وارد کرد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بردسکن با بیان اینکه خرابی زیادی در این محور به وجود آمده است، افزود: تمام سعی و تلاش کارشناسان این اداره این است که تا سه روز آینده ایمن‌سازی جاده‌های مورد اشاره انجام شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر اکیپ‌های راهسازی و راهداری اداره حمل و نقل با کلیه ادوات سبک و سنگین در محل خرابی‌های به وجود آمده حضور دارند و مشغول رفع مشکلات پیش آمده هستند.

یوسفیان با اعلام اینکه چهار دستگاه کامیون، دو دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر کار ایمن‌سازی و مرمت جاده را انجام می‌دهند، ادامه داد: خسارات بارندگی بهاری در سال جاری در بحث جاده‌ای تاکنون بیش از ۲.۵ میلیارد تومان برآورد شده که این میزان خسارت به فرمانداری بردسکن و مسوولان خراسان رضوی اعلام شده است.

منبع: فارس

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.