یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

تذکر به بیش از ۱۸۰ واحد صنفی متخلف درخراسان‌شمالی

واحدصنفی

خراسان شمالی-رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان‌شمالی ازتلاش ویژه پلیس برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: پلیس بر فعالیت واحدهای صنفی مجاز به صورت مستمر نظارت خواهد داشت.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا قربانی اظهارداشت: پلیس در حراست از ارزش های اسلامی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط، با هرگونه حرمت شکنی از قبیل تظاهر به روزه خواری در ملاء عام، در اماکن عمومی و صنوف برخورد خواهد کرد.

وی بیان کرد: با فرا رسیدن این ماه با برکت پلیس نظارت خود را بر اماکن عمومی افزایش داده و با راه اندازی گشت های تلفیقی در سطح شهر بر صنوف نظارت می کند.

قربانی در تشریح عملکرد پنج روز اول ماه رمضان، افزود: در این مدت پلیس از تعداد ۳۹۹ واحد صنفی بازدید داشته که در این راستا به ۱۸۴ واحد صنفی تذکر شفاهی و همچنین از تعداد ۴۴ واحد تعهد اخذ و به تعداد ۱۷ واحد اخطاریه تحویل داده شد و یک واحد صنفی متخلف نیز برابر دستور قضایی پلمب شد.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در جهت حفظ حرمت ماه مبارک و  همچنین اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا از هرگونه تظاهر به روزه خواری و سرو غذای سرد یا گرم در پارک‌ها، تفرجگاه‎ها، معابر عمومی اکیدا خودداری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.