چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶

پوتین از بهبودی حال نخست وزیر روسیه خبر داد

پوتین

به گزارش روزنامه «مسکو تایمز» وزیر فرهنگ روسیه در روزهای اخیر از خانه کار می‌کرده و گفته می‌شود علائم خفیف از بیماری کرونا دارد. سخنگوی او گفت: صحبتی از بستری در بیمارستان مطرح نیست.

به گزارش قدس آنلاین، «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه از بهبودی حال نخست وزیر این کشور که چندی است به کرونا مبتلا شده، خبر داد.

به نوشته خبرگزاری «تاس» پوتین در این باره گفت که «میخائیل میشوتسین» نخست وزیر روسیه رو به بهبودی است.

پوتین قبل از برگزاری نشست اقتصادی اجتماعی در این باره گفت: « بگویم که میخائیل میشوستین به شما احترام می گذارد. همه چیز عادی است. او تنها تب دارد و این برای همه اتفاق می افتد، اما میشوتسین بهبود می یابد.»

رئیس جمهور روسیه همچنین  از تماس روزانه خود با نخست وزیر این کشور خبر داد. میشوتسین روز 30 آوریل (پنجشنبه 11 اردیبهشت) از طریق ویدیو کنفرانس پوتین را در جریان بیماری خود گذاشت.  بعد از این ماجرا، پوتین «آندری بلوسوف» را به عنوان کفیل نخست وزیر روسیه منصوب کرد.

این در حالی است که  آزمایش کرونای «اولگا لیوبیموا» وزیر فرهنگ روسیه نیز مثبت شد. او سومین مقام کابینه دولت روسیه است که بعد از «ولادیمیر یاکوشف» وزیر ساخت‌وساز و نخست‌وزیر روسیه نتیجه آزمایشش  مثبت شده است.

به گزارش روزنامه «مسکو تایمز» وزیر فرهنگ روسیه در روزهای اخیر از خانه کار می‌کرده و گفته می‌شود علائم خفیف از بیماری کرونا دارد. سخنگوی او گفت: صحبتی از بستری در بیمارستان مطرح نیست. (جزئیات بیشتر)

روسیه در روزهای اخیر بالاترین رقم تعداد ابتلا را در بین کشورهای اروپایی گزارش کرده است. ابتلای روزانه به ویروس «کووید۱۹» در روسیه برای چهارمین روز بالای ده هزار نفر گزارش شده تا تعداد کل مبتلایان در این کشور در آستانه صد و شصت و شش هزار نفر قرار بگیرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.