یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰

شرکت هواپیمای امارات رسماً از اخراج نیروهایش خبر داد

هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد که به دلیل پیامدهای ویروس کرونا در اقتصاد این کشور و دنیا، مجبور به تعدیل بخشی از نیروهایش شده است.

به گزارش قدس آنلاین، شرکت هواپیمایی امارات عربی متحده، بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در غرب آسیا رسماً اعلام کرد که به دلیل ویروس کرونا، مجبور شده است شماری از نیروها و کارمندان خود را اخراج کند.

رسانه‌های امارات امروز یکشنبه به نقل از سخنگوی شرکت هواپیمایی این کشور گزارش دادند که به رغم بازگشت تدریجی ازسرگیری پروازهای این شرکت در «این روزهای سخت»، پیامدهای ویروس کرونا تأثیرات منفی عمیقی بر بسیاری از بخش‌های اقتصادی در جهان گذاشته است.

شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرده به رغم تلاش‌ها برای حفظ همه نیروها و اعضای تیم خود، مجبور شده است «تصمیم خیلی سختی» در رابطه با پایان دادن به خدمات گروهی از این اعضا بگیرد.

این شرکت مدعی شده است که تلاش خواهد کرد همه کارمندانش را تاجایی که ممکن است، حفظ کند و از کارمندان متأثر از شرایط ایجاد شده به وسیله بیماری کووید ۱۹، حمایت کند.

این برای اولین بار است که امارات ایرلاین رسماً از اخراج و تعدیل نیروهای خود، بدون اشاره به تعداد این نیروها خبر می‌دهد. با این حال، خبرگزاری بلومبرگ ۲۸ اردیبهشت به نقل از منابع آگاه خودش، افشا کرده بود که شرکت هواپیمایی امارات قصد دارد، 30 هزار شغل را در مجموعه خود حذف کند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.