دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

ریل ملی تولید ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش شد

ریل

اصفهان - معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان گفت: پس از انجام مقدمات لازم و گذراندن و تکمیل مدارک هیئت پذیرش کالا و اوراق بهادار موافقت خود را با پذیرش ریل ملی در بورس کالا اعلام کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان بهزاد کرمی افزود: در آینده نزدیک این محصول مهم و استراتژیک در بورس عرضه خواهد شد و خریداران این محصول می توانند انواع ریل مورد نیاز خود را از طریق بورس تامین نمایند.

وی افزود: چهار کلاس ریل مورد نیاز راه آهن ، مترو ، معدن و ریل مورد نیاز حمل و نقل داخلی کارخانه ها در بورس کالا عرضه می شود و قیمت ها نیز مطابق قوانین و مقررات بورس ، رقابتی خواهد بود .

معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن ، متعهد شدن خریدار و فروشنده در معاملات مربوط به ریل مطابق قوانین بورس کالا را یکی از مزیت های عرصه این محصول در بورس کالا دانست و گفت : با این اتفاق مهم ، تولید ریل استاندارد در ذوب آهن اصفهان در جامعه نهادینه می شود و عملاً هیچ گونه ابهامی در این خصوص باقی نخواهد ماند .

کرمی  ابرازداشت: ذوب آهن اصفهان قادر است به همراه تعداد معدودی از کشورهای جهان در کارگاه نورد ۶۵۰ خود ، ریل خطوط پرسرعت با گرید ۶۰E۱ تولید کند و به لحاظ حجم تولید نیز ، به طور کامل پاسخگوی نیاز داخل به این محصول است .

گفتنی است در آذرماه سال گذشته با افتتاح و بهره برداری رسمی از خط آهن میانه- بستان آباد با حضور رئیس جمهور برای اولین بار از ریل ملی ذوب آهن اصفهان در خطوط آهن ایران استفاده شد و هم اکنون نیز در محور زاهدان – چابهار توسط قرارگاه خاتم الانبیاء ، ریل ذوب آهن اصفهان در حال نصب است .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.