دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶

جنایت مزدوران ائتلاف سعودی در به شهادت رساندن 4 شهروند یمنی

استان مأرب

مقامات محلی استان مأرب در این خصوص گزارش دادند که مزدوران حزب اصلاح هفت نفر از اعضای خانواده آل سبیعان از جمله چند کودک را به شهادت رساندند.

به گزارش قدس آنلاین، خبرگزاری رسمی یمن «سبأ»، امروز (دوشنبه)، گزارش داد که مزدوران ائتلاف سعودی چهار تن از اعضای خانواده «آل سبیعان» در استان «مأرب» (مرکز یمن)‌ را به طرز فجیعی به شهادت رساندند.

یک منبع محلی در ارتباط با این اقدام به سبأ گزارش داد که «شیخ محسن صالح سبیعان» و سه تن از برادرانش در حمله مزدوران ائتلاف سعودی به منازلشان به شهادت رسیدند و همچنین به دنبال این اقدام چند تن دیگر زخمی شدند.

این منبع گزارش داد که مزدوران ائتلاف منازل افراد یادشده را به آتش‌ کشیدند و تمام اموال آن را به سرقت بردند. این منبع همچنین گفت که این اقدام متجاوزان پس از آن بود که این خانواده تجاوزهای ائتلاف سعودی  و کارشکنی‌های حزب «اصلاح» علیه مردم استان مأرب را مردود می‌دانستند و آن را رد می‌کردند.

این در حالی است که مقامات محلی استان مأرب در این خصوص گزارش دادند که مزدوران حزب اصلاح هفت نفر از اعضای خانواده آل سبیعان از جمله چند کودک را به به شهادت رساندند.

مقامات محلی از قبایل استان مأرب خواستند که این جنایت وحشیانه را محکوم کنند و در برابر جنایت‌های حزب اصلاح بایستند.

در همین ارتباط،  منابع یمنی، پیشتر، گزارش داده بودند که صدها تن از مردم استان «تعز» پس از بمباران اخیر ائتلاف سعودی در همان محلی که از شاه سعودی تشکر کرده بودند، علیه ریاض و ابوظبی تظاهرات کردند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.