سه‌شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

ایران حمله تروریستی به مرکز بورس در شهر کراچی را محکوم کرد

سید عباس موسوی

سخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی روز گذشته به مرکز بورس پاکستان در شهر کراچی را که منجر به جانباختن تعدادی از افراد نیروهای انتظامی و انسان‌های بی‌گناه شد، محکوم کرد.

قدس آنلاین: سیدعباس موسوی روز سه‌شنبه، حمله تروریستی به مرکز بورس پاکستان در شهر کراچی را که منجر به جانباختن تعدادی از افراد نیروهای انتظامی و انسان‌های بی‌گناه شد، محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: تنها راه مبارزه ریشه‌ای با معضل بزرگ تروریسم را همکاری و هم‌افزایی همه کشورهای جهان بویژه کشورهای منطقه دانست.

به گزارش ایرنا، حمله مهاجمان ناشناس به بازار بورس در شهر «کراچی» پاکستان هشت کشته برجای گذاشت. نیروهای امنیتی این کشور موفق به کشتن چهار مهاجم اصلی این عملیات شدند.

چهار نفر از جمله سه نفر از نیروهای محافظ بازار بورس کراچی نیز در پی تبادل آتش با تروریست‌ها جان باختند.

منابع خبری اعلام کردند: گروه تروریستی ارتش آزادی‌بخش بلوچ ضمن برعهده گرفتن مسؤولیت این حمله، گفت که همه مهاجمان برای عملیات انتحاری به بازار بورس در کراچی حمله کرده بودند.  

گروه تروریستی ارتش آزادی‌بخش بلوچستان ۱۹ اردیبهشت امسال نیز مسؤولیت بمب گذاری در مسیر حرکت مرزبانان پاکستانی در ایالت بلوچستان را برعهده گرفته بود. در این حمله ۶ نظامی پاکستان از جمله یک سرگرد ارتش کشته شدند.  

دولت پاکستان  مدت‌هاست که «ارتش آزادی‌بخش بلوچستان» را در فهرست سازمان‌های تروریستی خود  قرار داده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.