پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

پیام تسلیت قالیباف در پی حمله تروریستی در پاکستان؛

کشورهای اسلامی برای از بین بردن تروریسم تصمیم جدی بگیرند

قالیباف

محمدباقر قالیباف در پیام تسلیتی به روئسای مجالس ملی و سنای پاکستان در پی حمله تروریستی اخیر، ابراز امیدواری کرد کشورهای اسلامی برای از بین بردن تروریسم و افراط گرایی در منطقه، تصمیم جدی گرفته تا شاهد تقویت و تحکیم صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم.

قدس آنلاین: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس ملی و سنای جمهوری اسلامی پاکستان، جان باختن تعدادی از شهروندان پاکستانی در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی را تسلیت گفت.

متن ای پیام بدین شرح است:

جناب آقای صادق سنجرانی

رئیس محترم مجلس سنای جمهوری اسلامی پاکستان

جناب آقای اسد قیصر

رئیس محترم مجلس ملی جمهوری اسلامی پاکستان

سلام علیکم،

با تأسف و تأثر فراوان از شهادت تعدادی از افراد نیروی انتظامی و مردم بی‌گناه در حمله تروریستی به مرکز بورس شهر کراچی مطلع شدم.

ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، بدین مناسبت مراتب همدردی و تسلیت خود را به جنابعالی، نمایندگان محترم پارلمان، دولت و ملت کشور دوست و همسایه جمهوری اسلامی پاکستان ابراز می‌دارم.

رحمت و غفران الهی برای شهدای این واقعه تروریستی، صبر و شکیبایی برای بازماندگان و شفای عاجل مجروحان را از خداوند متعال خواستارم. امید است، کشورهای اسلامی برای از بین بردن تروریسم و افراط گرایی در منطقه، تصمیم جدی گرفته تا شاهد تقویت و تحکیم صلح و آرامش در جهان اسلام باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.