یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴

بازارچه ورودی فیض آباد مه ولات برای بهره‌برداری مطلوب‌تر از ظرفیت این شهر کلنگ‌زنی می‌شود

مراسم اختتامیه بازارچه موسسه خیریه همدم

رئیس شورای اسلامی فیض آباد گفت: در راستای بهره‌برداری مطلوب از میدان امام رضا (ع) تا میدان فلسطین شهر فیض آباد که مسیر کریدور شمال به جنوب کشور است، طرح بازارچه ورودی شهر فیض آباد با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال پس از توافق با مالک زمین کلنگ زنی و طی ۶ ماه الی یک سال افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری قدس آنلاین، رئیس شورای اسلامی شهر فیض آباد اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های ما از زمان شروع دوره پنجم شورای اسلامی شهر فیض آباد، بهره‌برداری مطلوب‌تر از حدفاصل میدان امام رضا (ع) تا میدان فلسطین شهر فیض آباد بوده است.

غلامرضا عزار تصریح کرد: مسیر مذکور به عنوان کریدور شمال به جنوب کشور معرفی می‌شود و سالانه شاهد عبور هزاران خودرو از این مسیر هستیم که باید بیش از این‌ها از این ظرفیت استفاده شود اما متاسفانه به دلیل اینکه قبلا برای ساخت‌وساز در حاشیه این مسیر پیش‌بینی لازم صورت نگرفته بود، به مشکل برخورده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این مسیر در حریم جاده است نمی‌توانیم اقدامی انجام دهیم اما با مشورت‌هایی که با دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه فردوسی مشهد انجام داده‌ایم، طرح بازارچه ورودی شهر فیض آباد را برای بهره‌برداری مطلوب‌تر از ظرفیت شهر فیض آباد در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

رئیس شورای اسلامی شهر فیض آباد با اشاره به اینکه بازارچه ورودی شهر فیض آباد پس از رفع مشکل مالکیت زمین وارد فاز اجرایی می‌شود، خاطرنشان کرد: طرح بازارچه ورودی شهر فیض آباد با مساحتی حدود ۲هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال پس از توافق با مالک زمین و رفع مشکل مالکیت، کلنگ‌زنی می‌شود و طبق پیش‌بینی‌ها طی ۶ ماه الی یک سال آینده افتتاح می‌شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.