دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

معرفی داماد مه ولاتی به مراجع قضایی به دلیل نقض پروتکلهای بهداشتی

دادگستری گیلان

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه‌ولات گفت: داماد متخلف مه‌ولاتی که با وجود تذکرهای مکرر مرکز بهداشت برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کنترل بیماری کرونا اقدام به برگزاری مراسم عروسی کرده بود به مراجع قضایی معرفی شد.

به گزارش قدس آنلاین، مجتبی خلوصی اظهار کرد: با توجه به صورتجلسه شورای سلامت و امنیت غذایی مه‌ولات مبنی بر ممنوع بودن برگزاری مراسم عروسی و عزا، دامادی در یکی از روستاهای این شهرستان اقدام به برپایی آیین جشن عروسی کرده و سلامت مردم را با خطر جدی مواجه کرده بود.

وی ادامه داد: این شهروند مه‌ولاتی برای برگزاری مراسم عروسی خود ضمن دعوت از ۳۰۰ مهمان، اقدام به توزیع غذا در بین آنان کرده بود و با توجه به این که این شهرستان به لحاظ شمار مبتلایان به بیماری کرونا در وضعیت قرمز است این امر تهدیدی جدی برای سلامت است.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان مه‌ولات با بیان این که در راستای حفظ و تامین سلامت شهروندان، با متخلفان برابر قانون به شدت برخورد می‌شود گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در این شهرستان، با متولیان و برگزارکنندگان مراسم عروسی و عزا برخورد قضایی و قانونی می‌شود.

خلوصی افزود: در صورتی که مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند مجبور به اعمال دوباره محدودیت‌های اجتماعی و طرح‌های سختگیرانه‌تر برای مبارزه با بیماری کرونا در این شهرستان خواهیم بود.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در این شهرستان، برگزاری هرگونه مراسم عروسی و ترحیم که باعث ایجاد تجمع و به خطر افتادن سلامت مردم شود تا اطلاع بعدی ممنوع و تعطیل است و با متخلفان برخورد قضایی می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.