چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

پنج نفر در رشتخوار خراسان رضوی بخاطر نقض موازین بهداشتی بازداشت شدند

بازداشت

فرماندار رشتخوار گفت: پنج نفر از اعضای دو خانواده که در این شهر مراسم عروسی برپا کرده بودند به اتهام نقض پروتکلهای بهداشتی پیشگیرانه از شیوه ویروس همه‌گیر کرونا بازداشت شدند.

به گزارش قدس آنلاین، خالقداد عرب  این افراد را متولی برپایی جشن عروسی و اجتماع مردم در روستای "چاهشورک" رشتخوار ذکر و بیان کرد: بازداشت آنها بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم صورت گرفت. 

وی وضعیت کنونی شهرستان رشتخوار را به لحاظ شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ "قرمز" اعلام و بیان کرد: ممنوعیت برپایی مراسم و مجالس عروسی در سطح این شهرستان از ۲۱ تیر ماه جاری توسط ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تصویب شد و طی این مدت تاکنون بطور گسترده اطلاع‌رسانی عمومی لازم انجام شده است.

فرماندار رشتخوار بر الزام عموم مردم به رعایت پروتکلهای بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید و بیان کرد: با هرگونه تخلف در این ارتباط از جمله برگزاری مجالس تا اطلاع بعدی در رشتخوار برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);