چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

معاون ورزش و جوانان استان همدان:

۴۰ برنامه به مناسبت هفته ازدواج در همدان برگزار می‌شود

معاون ورزش و جوانان استان همدان

همدان - معاون جوانان ورزش و جوانان استان همدان گفت: امسال ۴۰ برنامه با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد به مناسبت هفته ازدواج در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش قس آنلاین  به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان همدان محرم روزبه با اشاره به برنامه‌های هفته ازدواج اظهار کرد: با توجه به شیوع مجدد کرونا برنامه‌های هفته ازدواج به صورت محدود و درفضای مجازی برگزارمی‌شود.

روزبه افزود: ۴۰ برنامه فرهنگی به همین مناسبت با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد در استان همدان برگزارخواهیم کرد.

وی با اشاره مشکلات پرداخت وام‌های ازدواج در استان همدان گفت: مشکل اصلی وام‌های ازدواج ضامن بوده و بعضی از بانک‌ها یک ضامن با فیش حقوقی بالا و بعضی از بانک‌ها با توجه به افزایش مبلغ وام ازدواج به ۵۰ میلیون تومان ۳ ضامن را درخواست می‌کنند و ما اهرم فشاری در این زمینه نداریم.

معاون ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد:همچنین مشکل دیگر گذشت زمان عقدنامه بوده به طورمثال اگر یک ساعت هم از دو سال گذشته باشد بانک‌ها وام را پرداخت نمی‌کنند که مکاتبات ما هم در این زمینه بی تأثیر بوده است.

روزبه  با اشاره به پرداختی وام‌های ازدواج در استان همدان بیان کرد: طی ۳ ماهه نخست سال جاری ۷ هزار و ۴۰۰ درخواست وام در استان همدان ثبت و از این تعداد ۳ هزار و ۴۰۰ فقره وام پرداخت شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.