دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

مشمولان آماده به خدمت مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی مراجعه کنند

سربازان

معاون وظیفه عمومی پلیس خراسان رضوی گفت: مشمولان آماده به خدمت مشکوک به کرونا به کلینیک امام سجاد (ع) مشهد مراجعه کنند.

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ سید محمود ریاحی اظهار کرد: مشمولان آماده به خدمت روزهای یکم و چهارم مرداد ماه امسال به خدمت سربازی اعزام خواهند شد.
وی ادامه داد: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی مناسب برای مشمولان اعزامی، وضعیت سلامت آنان قبل از اعزام به خدمت از طریق مراکز بهداشتی بررسی می‌شود، همچنین حین اعزام نیز غربالگری انجام خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی پلیس خراسان رضوی گفت: افرادی که علائم مشکوک به کرونا دارند باید قبل از اعزام به به کلینیک امام سجاد (ع) در چهارراه دکترای مشهد مراجعه و مورد بررسی قرار گیرند، چنانچه بیماری در این افراد تایید شد، اعزام آنها تا بهبودی کامل به تعویق خواهد افتاد.
وی افزود: همچنین با توجه با تعویق آزمون دکتری و کارشناسی ارشد و برگزاری این آزمون‌ها در مرداد ماه، مشمولانی که درخواست شرکت در این آزمون‌ها را دارند نیز می‌توانند با مراجعه به  دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس + ۱۰ درخواست خود را ثبت کنند تا اعزام آنها یک ماه به تعویق افتد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);