چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

۱۵۶ کارمند در غرب خراسان رضوی به کرونا مبتلا شدند

بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان شریعتی مشهد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۵۶ نفر از کارکنان ادارات در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان رضوی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر محمد باقرزاده اظهار کرد: افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا یک هشدار جدی است و ضرورت دارد مدیران به طور جدی بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در حوزه کاری خود نظارت کنند.
وی ادامه داد: مردم باید مراجعه به ادارات را محدود کنند و اقدامات خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: بسیاری از مردم هنوز به این باور نرسیده‌اند که این بیماری خطرناک به راحتی می‌تواند به مرگ بیمار منجر شود.
وی افزود: پزشکان، پرستاران و تمامی کادر درمان بیمارستان‌ها و مراکز درمانی زیرپوشش این دانشگاه برای درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بطور شبانه‌روزی و تا پای جان تلاش می‌کنند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);