سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

امام جمعه همدان:

فضای استان همدان را به سمت پیشکسوتان سوق دهیم

امام جمعه همدان

همدان - امام جمعه همدان گفت: فضای استان همدان را به سمت پیشکسوتان سوق دهیم

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله حبیب الله شعبانی پیش از ظهر سه شنبه د دیدار با مجمع بازنشستگان عرصه دفاع مقدس با تاکید بر لزوم قدردانی از خدمات پیشکسوتان به خصوص در دوران جنگ و دفاع مقدس، اظهار کرد: در فضای فعلی جامعه نباید اجازه دهیم مشکلات موجود زمینه ساز فراموش کردن پیشکسوتان و بزرگان ما شود.

شعبانی افزود: دریک بازه زمانی نزدیک به سالروزهفته دفاع مقدس باید فضای استان همدان را به سمت پیشکسوتان سوق دهیم، و باید با استفاده از صدا و سیما، رسانه‌ها، ائمه جمعه و جماعات، اذهان جامعه با خدمات و مجاهدت‌های این افراد آشنا و این موضوع تبدیل به مساله اول استان در آن ایام شود.

وی ادامه داد: بازدید و سرکشی به افرادی که از روی اخلاص و برای دفاع از کشور و اسلام به نبرد با دشمن رفتند موضوعی است که باید هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی مورد توجه قرار گیرد.

شعبانی گفت: اگر در یک هفته خاص همه مراکز استان یک محتواهای خاص را بیان کنند، آن موضوع راحت‌تر تبدیل به یک گفتمان و فرهنگ در جامعه می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);