چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

بیانیه سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی برای گرامیداشت روز خبرنگار در شرایط کرونا

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی

سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی برای گرامیداشت روز خبرنگار در شرایط کرونا، بیانیه‌ای صادر کرد و از انجام دیدارهای روز خبرنگار در شرایط دیگر خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی برای گرامیداشت روز خبرنگار در شرایط کرونا، بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:

به نام خداوند لوح و قلم

مبارک است غدیر، مبارک قلم‌هایی که تا قیامت، شرح غدیر می‌کنند، مبارک جریانی که با شهادت محمود صارمی به ولایت غدیری گره خورده است و مبارک است روز خبرنگار.

بسیجیان و سازمان بسیج رسانه نیز در شمار تبریک گویان به محضر خبرنگاران هستند؛ رسانه نگارانی که چراغ روشنی و مشعل آگاهی اند.

ضمن مبارک باد این ایام؛ اگر چه زیارت قلمداران دیار خورشید را برای خویش واجب و سعادت می‌دانیم اما با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، دیدار را به زمانی وا می‌نهیم که بتوانیم بر دستانی بوسه زنیم که پرچمداران جهاد نرم با دشمن هستند.

پس از راه دور، صمیمانه خدمتتان شادباش گفته و همه تلاش خویش را، متبرک به یاد غدیر و مستظهر به بسم الله الرحمن الرحیم می‌کنیم برای آغازی دیگر در راستای خدمت به اصحاب رسانه.

 گفتنی است؛ هرگونه برنامه دیدار از  رسانه‌ها توسط سازمان بسیج رسانه به قرار هرساله برای عرض تبریک و تجلیل در شرایط بهتر و پساکرونا انجام خواهد شد.

یادآور می‌شود؛ در شرایط اضطراری کنونی این سازمان، رسانه‌ها و روابط عمومی‌های ارگان‌های مختلف را نیز به عدم برگزاری مراسم‌های گرامیداشت در این ایام دعوت می‌کند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.