چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

تا پایان سال ۹۹

ساماندهی تمامی مشاغل مزاحم سطح مشهد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تا پایان امسال پروژه ساماندهی خدمات خودرویی سبک منطقه بهمن واقع در جاده کلات تکمیل می شود.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: به منظور رفع مزاحمت مشاغل و اصناف مزاحم متناسب با وضعیت فعالیت، مکان استقرار و ماهیت شغلی آنها، تاکنون نسبت به انتقال، جابه‌جایی یا رفع مزاحمت از طریق اصلاح فرآیند کار، تغییر فعالیت یا نوسازی اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.
او افزود: مجموعه ۳۳۸ واحدی ساماندهی مشاغل خدمات خودرویی سبک سامان بهمن واقع در جاده کلات، شامل فضای کارگاهی، تجاری و اداری می‌باشد که این مجموعه در متراژ ۳۸ هزار مترمربع با ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا می‌باشد و تا پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید که با بهره برداری از این مجموعه بخش زیادی از مشاغل خودرویی مزاحم در محدوده شمال شهر مشهد ساماندهی می‌شوند.

معاون شهردار مشهد با اشاره به اینکه تمامی مشاغل مزاحم سطح شهر در یک پروسه چندساله ساماندهی می شود، ادامه داد: علاوه بر ساخت و تکمیل پروژه ساماندهی خدمات خودرویی سبک، پروژه ساماندهی پرنده فروشان، درودگران و کابینت سازان، خدمات خودرویی سنگین، فلزتراشان، صنایع چوب، پروژه آبکاران و سماورسازان در دست اجراست.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.