پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

المان‌های اکران تصاویر شهدا در بهشت رضا(ع) مشهدمقدس نصب شد

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری مشهد مقدس

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری مشهد مقدس گفت: المان‌هایی برای اکران تصاویر شهدای والا مقام بر مزار آن‌ها در بهشت رضا(ع) مشهد مقدس نصب شد.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی اظهار داشت: در راستای ارشادات مقام معظم رهبری و حمایت شهردار مشهد و با هدف تعظیم و تکریم خانواده شهدا، نصب المان‌هایی برای اکران تصاویر شهدای والا مقام بر مزار آن‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: برای استفاده از نظرات و پیشنهادات خانواده معظم شهدا در طراحی المان‌ها، جلسات متعددی با حضور آنان و مسئولان مربوطه برگزار و طرح المان به تصویب رسید.

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری مشهد بیان کرد: از آغاز اجرای این طرح تاکنون ۳۵۰ المان با هزینه حدود ۴۵۰ میلیون تومان تهیه و بر مزار شهدای والا مقام در بهشت رضا(ع) نصب شده است.

مهدوی دامغانی خاطرنشان کرد: با حمایت شهردار و با تامین بودجه مورد نیاز در سال جاری، برمزار سایر شهیدان واقع در گلزار شهدای بهشت رضا(ع) نیزالمان نصب خواهد شد.

وی با اشاره به استقبال خانواده‌های معظم شهدا از این طرح اضافه کرد: نصب این المان‌ها سبب ایجاد شوق و دلگرمی در بین خانواده شهدا، به زمینه مادران شهدا که از ابتدای شروع این طرح در کنار ما بودند، شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا می‌توانند با مراجعه به واحد فرهنگی بهشت رضا(ع) یکی از المان‌های پیش بینی شده را انتخاب کنند تا پس از طی فرآیندهای مورد نیاز، المان مورد نظر بر مزار شهید بزرگوار نصب شود.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.