شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

کارگاه تولید شوینده‌های غیر بهداشتی در سبزوار مهروموم شد

مواد شوینده

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: با پیگیری مستمر بازرسان این نهاد یک کارگاه بزرگ تولید مواد شوینده و ضدعفونی غیربهداشتی در این شهر مهروموم شد.

به گزارش قدس آنلاین، علی امیدبخش  اظهار کرد: در این کارگاه محصولات تولیدی مواد شوینده با یک نام تجاری تهیه و روانه بازار می‌شد که با هماهنگی قضایی و نیروی انتظامی مورد بازرسی قرار گرفته و مهروموم شد.
وی ادامه داد: با ارسال نمونه تولیدات این کارگاه به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و انجام آزمایش‌های لازم مشخص شد نمونه ها با ضوابط جاری و شاخص‌های ملی مصوب مطابقت ندارد.  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: پرونده این واحد متخلف پس از تنظیم گزارش بازرسی، برای صدور حکم به مرجع قضایی شهرستان ارسال شد.
وی افزود: هفته گذشته نیز دو انبار سیمان و مواد غذایی احتکار شده در سبزوار کشف شد که پرونده متخلفان پس از تنظیم گزارش بازرسی، برای صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.
امیدبخش ادامه داد: واحدهای بازرسی و نظارت سبزوار به صورت مستمر بر فعالیت واحدهای اقتصادی شامل انبارها، سردخانه‌ها، مراکز عمده نگهداری کالا، مراکز تولیدی و نهاده‌های دامی نظارت دارند و با تخلفات برخورد می‌کنند و سامانه تلفنی ۱۲۴ نیز آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی از نحوه عرضه کالا و خدمات است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.