شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

این هفته چه فیلم‌هایی از تلویزیون پخش می‌شود؟

فیلم های تابستان

در دهمین هفته تابستان با فیلم های سینمایی شبکه های سه، چهار، پنج، امید و کودک سیما همراه باشید.

به گزارش قدس آنلاین، فیلم های «فراتر از سرعت»، «معاون»، «نابودی»، «جانی دوباره برمی گردد»، «شبح کژدم»، «سه و ده دقیقه به یوما»، «لایه های پنهان»، «اسرار رسمی»، «آخرین سامورایی»، «رابین هود ـ طغیانگر»، «پرواز از اردوگاه»، «تعویض»، «تبعیدی ها»، «پرواز ماهرانه»، «قهرمانی به نام کوآلا»، «وزیر کاتوه»، «مدرسه خرگوش ها»، «بل و سباستین»، «در جستجوی دوری»، «روز اردو»، «پونیو»، «من غول پیکرها را کشتم»، «شنل قرمزی»، «تفنگ لالا»، «صبح روز بعد»، «فوتبال شائولین»، «پرونده مجهول»، «قصه ها و واقعیت ها»، «کریستوفر رابین»، «وقتی باد برمی‌خیزد»، «دایناسورها»، «نهنگ سفید» و «ترانه دریا» از ۲۵ تا ۲۹ مرداد ماه از شبکه های سه، چهار، پنج، امید و کودک سیما پخش می شود.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «فراتر از سرعت» به کارگردانی «آنتونیو نگرت» یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. در این فیلم با بازی اسکات ایستوود، آنا د آرماس، گایا ویس و سیمون آبکاریان خواهید دید: اندرو و گرت دو برادر که کارشان سرقت ماشین‌های گران‌قیمت است، برای سفارش یک سرقت جدید به فرانسه می‌روند. آنها قرار است یک ماشین لوکس برای یک خریدار سرقت کنند...

فیلم سینمایی «معاون» به کارگردانی «آدام مک‌کی» دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. این فیلم با بازی کریستین بیل و ایمی آدامز؛ درباره دیک چینی است که از حضور در کنار ریچارد نیکسون، سی‌وهفتمین رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا و مدیریت شرکت هالیبرتن، با پیوستن به کابینه جرج دبلیو بوش و کسب جایگاه معاونت او، تبدیل به قدرتمندترین مرد دنیا شده‌است. او بعد از به‌دست آوردن این جایگاه، کشور خود و همچنین کل دنیا را به گونه‌ای تغییر داد که ...

فیلم سینمایی «نابودی» به کارگردانی «دیوید نیوتن» سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. در این فیلم با بازی کاترین داردین، جین پال لی و ربکا فینچ خواهیم دید: جک مأمور عملیاتی و کارکشتة یک سازمان امنیتی اطلاعاتی انگلستـان است که در مأموریت آخر خود، به اشتباه فرزند سوژه اش را نیز از پا درمی آورد. همین اتفاق بهانه ای می شود تا یکی از مافوق هایش به نام ایستوود که البته به دنبال تسویه حساب قدیمی نیز هست، قصد جانش را کند.

فیلم سینمایی «جانی دوباره برمی گردد» به کارگردانی «دیوید کر» چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش می شود. در این فیلم با بازی راوان آتکینسون، بن میلر و الگا کاریلینکو خواهیم دید: بعد از دریافت تهدیدات سایبری توسط دولت انگلیس سازمان ام آی ۷ مامورین قدیمی و منفصل خود را باز به خدمت فرا می خواند تا از محل این تهدیدات اطلاع یافته و آن را بر طرف کنند. در این مسیر جانی انگلیش و همکار سابقش به خدمت فرا خوانده می شوند...

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «شبح کژدم» به کارگردانی «کیانوش عیاری» شنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: محمود، فیلم ساز فیلم های هشت میلی متری، شیفتگی خاصی به سینمای هشت میلی متری دارد. او که فیلم کوتاهی به نام شبح کژدم ساخته، قصد دارد تا از فیلمنامه آن فیلمی بلند بسازد، اما فقدان امکانات مانعی بر سر کار است.

جهانگیر الماسی، حسن رضائی، ناصر آقائی، زنده یاد پروین سلیمانی و فرزانه کابلی در فیلم سینمایی «شبح کژدم» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «سه و ده دقیقه به یوما» به کارگردانی «جیمز منگولد» یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.  این فیلم با بازی راسل کرو و کریستین بیل؛ درباره کلانتر منطقه ای دور افتاده است که یک مجرم خطرناک به نام بن وید را دستگیر کرده و قرار است او را برای اجرای حکم اعدام راس ساعت سه و ده دقیقه سوار قطاری به مقصد یوما کنند.

فیلم سینمایی «لایه های پنهان» به کارگردانی «رابرت زمکیس» دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی هریسون فورد و میشل فایفر آمده است: کلارا زن میانسالی است که پس از ترک کردن خانه توسط دخترش برای تحصیل در دانشگاه اوقات بیکاری خود را در خانه و به کنجکاوی در مورد همسایگاه می پردازد اما کم کم  متوجه وقوع اتفاقات غیر عادی در منزلش و حضور یک روح می شود.

فیلم سینمایی «اسرار رسمی» به کارگردانی «گاوین هوود» سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود. در این فیلم با بازی کیرا ناتلی، مت اسمیت و رالف فاینز؛ درباره فردی به نام گان، یکی از مترجمان ستاد ارتباطات دولت بریتانیا است که در سال ۲۰۰۳ تصمیم می‌گیرد، یکی از نامه‌های محرمانه آژانس امنیت ملی آمریکا را افشا کند.

فیلم سینمایی «آخرین سامورایی» به کارگردانی «ادوارد زوئیک» چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود. در این فیلم با بازی تام کروز و کن واتانابه خواهیم دید: ناتان الگرن کاپیتان موفق امریکایی بود که از جنگ با سرخپوستان و قتل عام آنها در شرایط روحی نامناسبی قرار دارد در ماموریتی متفاوت وظیفه مقابله با گروهی سامورایی در کشور ژاپن را به عهده می گیرد.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «رابین هود ـ طغیانگر» به کارگردانی «نیکلاس وینتر»، شنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این فیلم با بازی برایان بلسد، مارتین فورد و کریستین نایرن؛ درباره شخصیت رابین هود است که با گروهش در جنگل ساکن شده اند و سرقت هایی ناگهانی از اموال کلانتر و اطرافیانش انجام می دهند و آنها را به فقرا می دهند.

فیلم سینمایی «پرواز از اردوگاه» به کارگردانی «حسن کاربخش»، یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: سرگرد خلبان عباس حلمی پس از دست یافتن به اطلاعات مهمی در عملیات شناسایی به اسارت نیروهای عراقی درمی‌آید. عباس حلمی با همکاری سایر اسرای ایرانی، نقشه فرار از اردوگاه را برای رساندن اطلاعات خود به نیروهای ایرانی‌ها طرح‌ریزی می‌کند. جمشید هاشم‌پور، میرمحمد تجدد، مجید میرزاییان، علی نظری و علیرضا عالی پیام در فیلم سینمایی «پرواز از اردوگاه» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «تعویض» به کارگردانی «فردریک اسچوندورفر»، دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی کارین وناس، اریک کانتونا، مهدی نبوا و اورلین ریکوینگ آمده است: یک طراح جوان مد لباس به دنبال کار با فردی آشنا می شود که به او پیشنهاد می کند برای اینکه بتواند به فرانسه برود خانه اش را که در کانادا است به سایتی به نام سوئیچ معرفی کند که در آن سایت افراد از کشورهای مختلف آپارتمان هایشان را با هم تعویض می نمایند.

فیلم سینمایی «تبعیدی ها» به کارگردانی «جهانگیر جهانگیری»، سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: پس از کودتای بیست و هشتم مردادماه سال ۱۳۳۲ تعدادی روزنامه‌نگار، افراد آزادی خواه و مبارز و افسران ضد کودتا دستگیر و پس از محاکمه در دادگاه‌های فرمایشی به منطقه‌ای خشک و گرم در جنوب کشور تبعید می‌شوند. فرامرز قریبیان، هادی اسلامی، حبیب اسماعیلی، مجید میرزاییان و مهدی آریان نژاد در فیلم سینمایی «تبعیدی ها» ایفای نقش کرده اند.

فیلم سینمایی «پرواز ماهرانه» به کارگردانی «شی نوبا یاگوچی»، چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه پنج پخش می‌شود. در این فیلم با بازی سیمون جی برگر، الکساندر کریم، تورکل پترسون و سوزان تورسان خواهیم دید: سوزوکی در حال گذراندن دوره نهایی امتحانات خلبانی است. او باید به‌همراه استادش، پروازی را به‌سمت هونولولو انجام دهد.

شبکه امید سیما

فیلم سینمایی «قهرمانی به نام کوآلا» به کارگردانی «کونگ هو لی»، شنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. این فیلم به ماجرای کوآالی سفید رنگی پرداخته می شود که به خاطر تفاوت رنگش با سایر کواال ها، اعتماد به نفس ندارد. او از قبیله اش دور شده و به شکلی اتفاقی وارد یک سیرک می شود، اما از آنجا هم رانده می شود. کواالی سفید دوباره وارد حیات وحش می شود و در آنجا برای ثابت کردن خود به دیگران دروغ می گوید و خود را ابَرکوآال می نامد اما کم کم حقیقت ماجرا آشکار می شود که ...

فیلم سینمایی «وزیر کاتوه» به کارگردانی «میرا نایر»، شنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. داستان فیلم با بازی لوپیتا نیونگو و دیوید اویلوو درباره‌ فردی به نام فیونا موتسی هست که پس از اینکه با بازی شطرنج آشنا می‌شود مسیر زندگی‌اش به سرعت تغییر می‌کند و ...

فیلم سینمایی «مدرسه خرگوش ها» به کارگردانی «اوته وان مانچاو پال»، یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: مکس، خرگوش ماجراجویی است که در شهر زندگی می‌کند. او به‌طور اتفاقی وارد مدرسۀ خرگوش‌ها که در داخل جنگل است می‌شود. در زمانه‌ای دور، زمستان سختی می‌آید؛ به‌طوری‌که حیوانات هیچ غذایی برای خوردن پیدا نمی‌کنند.

فیلم سینمایی «بل و سباستین» به کارگردانی «کریستین داگای»، یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: سپتامبر سال ۱۹۴۵ سباستین بی‌صبرانه منتظر بازگشت دوست خود آنجلینا است. آنها به مدت دو سال از هم دور بوده اند. اما خبر می رسد که هواپیمایی که آنجلینا سوار آن بوده در کوهستان سقوط کرده است. ولی سباستین ایمان دارد که او هنوز زنده است. بنابراین به همراه سگ خود بل، عازم خطرناک ترین ماجراجویی زندگی اش می شود که ...

فیلم سینمایی «در جستجوی دوری» به کارگردانی «اندریو استانون»، دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: دری ماهی آبی که در پیدا کردن نمو به مارلین کمک کرده حالا می خواهد از آنها برای یافتن والدینش کمک بگیرد مارلین و نمو سعی می کنند که به دری کمک کنند و بالاخره دری که حافظه کوتاه مدتش خوب کار نمی کند والدینش را به خاطر می آورد و ...

فیلم سینمایی «روز اردو» به کارگردانی «حسن محمدی و سپیده کامرانی»، دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. فیلم درباره دو نوجوان به نام های فرید و میثاق است که همسایه و همکلاسی هستند. ولی به خاطر اختلافات فرهنگی و خانوادگی مشکلاتی با هم دارند. انها برای یک اردوی دانش اموزی به رامسر می روند و اتفاقاتی در این سفر می افتد که روی اخلاق و رفتار هر دونوجوان تاثیر می گذارد و .... احمدرضا اسعدی، اردلان شجاع‌کاوه و کیانوش گرامی در این فیلم بازی کرده اند.

انیمیشن سینمایی «پونیو» به کارگردانی «هایائو میازاکی»، سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. خلاصه داستان از این قرار است که: سوسوکه پسر بچه‌ای پنج ساله است که همراه مادرش در خانه‌ای کوچک بالای صخره‌ای مشرف به یک شهر کوچک بندری زندگی می‌کند. او با یک ماهی قرمز کوچولوی دختر به نام پونیو دوستی پیدا می‌کند که آرزو دارد انسان بشود...!

فیلم سینمایی «من غول پیکرها را کشتم» به کارگردانی «آندرس والتر»، سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: باربارا تورسون یک نوجوان جوان و مستقل است که با برادرش و خواهر بزرگترش، کارن زندگی می کند. باربارا یک دنیای فانتزی با الهام از عشق او به سیاه چاله ها و اژدها درست کرده است. او معتقد است که غول‌های جهان دیگر می توانند به شهر حمله کنند، او روزهای خود را با ایجاد سلاح و تله ها برای از بین بردن موجودات می‌گذراند. یک روز باربارا با سوفیا ملاقات می کند، که ...

انیمیشن سینمایی «شنل قرمزی» به کارگردانی «کوری ادواردز، تاد ادواردز و تونی لیش»، چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: جادوگر در نبود شنل قرمزی دو بچه را می‌دزدد و تلاش مادربزرگ و گرگ برای موفقیت در این نبرد بی‌فایده است، وقتی مادربزرگ نیز به دام او می‌افتد، مشخص می‌شود که مادربزرگ دستور محرمانه‌ترین و مهم‌ترین شیرینی دنیا را دارد....

فیلم سینمایی «تفنگ لالا» به کارگردانی «نینگ جینگ‌وو»، چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. خلاصه داستان فیلم با بازی وانگ جی شوای و شی جینگ‌ما؛ در مورد لالا یک پسربچه چینی است که به همراه مادربزرگش در یک دهکده زندگی می‏کند. زمانی تا برگزاری مراسم جشن بلوغ او باقی نمانده است. بنابراین او و مادربزرگش در پی تهیه مقدمات این جشن هستند. یکی از لوازم این جشن تفنگ است. بر اساس رسوم کهن مردم این روستا، هنگامی که پسری به سن بلوغ می‏رسد اجازه دارد تفنگ داشته باشد و با آن شلیک کند. این رسم نشان از به عهده گرفتن مسئولیت دفاع از وطن است....

فیلم سینمایی «صبح روز بعد» به کارگردانی «رابرت زیمیکیس»، پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. این انیمیشن روایتی متفاوت از اسکروچ مردی خسیس و بداخلاق که در آستانۀ کریسمس با تنگ‌نظری خود قلب منشی همیشه وفادارش گری اولدمن را می‌شکند و در شب کریسمس طبق معمول تنهاست، تا این که ارواح کریسمس به سراغ او می‌آیند. آنها اسکروچ را با خود به سفری طولانی می‌برند تا چشم او را به اعمال زشتش باز کنند...

فیلم سینمایی «فوتبال شائولین» به کارگردانی «استفان چاو»، پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: یکی از شاگردان مدرسه شائولین از برادرانش می خواهد تا با استفاده از مهارت‌های رزمی‌شان یک تیم فوتبال تشکیل دهند اما ...

فیلم سینمایی «پرونده مجهول» به کارگردانی «فومیهیکو تاکایاما»، جمعه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۹ از شبکه امید پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دو کارآگاه پلیس SV۲ برای بررسی یک سری از اقدامات مرموز مرگبار به وجود آمده در داخل و اطراف خلیج توکیو مشغول به کار می شوند که ...

فیلم تلویزیونی «قصه ها و واقعیت ها» به کارگردانی «حجت قاسم زاده اصل»، جمعه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: احمدی در پی احضار بی موقع رئیس اداره اش و در مسیر رفتن به محل کار با یک تریلی حامل آهن تصادف می کند و کشته می شود. در این میان با آدم هایی آشنا می شویم که به نوعی در این حادثه نقش داشته اند.

مهدی هاشمی، آتنه فقیه نصیری، امین زندگانی، مریم بوبانی، امیرحسین مدرس، شبنم معززی نیا، رضا آحادی، مجید مشیری، شیوا خسرومهر و حسین سلیمانی در فیلم تلویزیونی «قصه ها و واقعیت ها» بازی کرده اند.

شبکه کودک سیما

انیمیشن سینمایی «کریستوفر رابین» به کارگردانی «مارک فورستر»، شنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: کریستوفر رابین که در کوچکی دوستانی عروسکی داشته برای رفتن به مدرسه از آنها جدا می‌شود. او که بعد از سال ها بزرگ شده و تشکیل خانواده داده است اکنون بر زندگی، کار و خانواده اش متمرکز است.

انیمیشن سینمایی «وقتی باد برمی‌خیزد» به کارگردانی «هایائو میازاکی»، یک شنبه ۲۶ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. این فیلم بر مبنای زندگی جیرو هوریکوشی، طراح هواپیماهای جنگندۀ زیرو که در جنگ جهانی دوم در حمله به پرل هاربر استفاده شد، ساخته شده است. جیرو، پسری جوان است که رویای خلبان جنگی شدن را در سر می‌پروراند؛ اما به‌خاطر ضعیف بودن چشمانش موفق نمی‌شود در آزمون خلبانی شرکت کند.

فیلم سینمایی «دایناسورها» به کارگردانی «رالف زونداگ»، دوشنبه ۲۷ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این انیمیشن خواهیم دید: در اثر حمله یک دایناسور غول‌آسا به گله دایناسورها، تخم یک دایناسور از خانواده‌اش دور می‌شود و توسط حیوانات مختلف آن‌قدر جابه‌جا می‌شود تا به یک جنگلی که میمون‌ها در آن زندگی می‌کنند می‌رسد. تخم می‌شکند و دایناسور کوچک به دنیا می‌آید.

انیمیشن سینمایی «نهنگ سفید» به کارگردانی «کوجی موریموتو»، سه شنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: پسری به نام کانگ پدرش را در طوفان دریا از دست داده است. روزی او و برادر کوچکش در دریا یک نهنگ کوچک سفید می‌بینند و با او دوست می‌شوند. آنها سعی می‌کنند از نهنگ (که فکر می‌کنند نامش پیکا است) نگهداری کنند تا سلامتی خود را به دست آورد و بتواند پیش مادرش بازگردد. نگهداری از نهنگ و غذادادن به او برای آنها ماجراهایی پیش می‌آورد که...

انیمیشن سینمایی «ترانه دریا» به کارگردانی «تام مور»، چهارشنبه ۲۹ مرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد. داستان این پویانمایی درباره دخترکی افسانه‌ای است به نام سائوریس است که آخرین بازمانده سلکی‌ها است. سائوریس از خانه مادر بزرگش فرار می‌کند تا به دریا سفر کند و پریانی را که در دام دنیای مدرن گرفتار شده‌اند، رها سازد...

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.