شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

بیش از ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی توسط بسیج کارگری خراسان رضوی توزیع شد

مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی

مسئول بسیج کارگری خراسان رضوی از توزیع بیش از ۱۲۰۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان توسط بسیج کارگری خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، مهدی یزدانی اظهار داشت: سازمان بسیج کارگری همانند بقیه سازمان‌ها در راستای تحقق شعار سال اقداماتی را از ابتدای سال تاکنون اجرایی کرده است که از جمله این اقدامات کمک به رفع مشکلات واحدهای تولیدی از طریق برگزاری میز خدمت بوده است.

مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طرح اعتلای شهید برونسی با هدف حمایت از تولیدات و کالای ایرانی و فرهنگ‌سازی جهت ترغیب مصرف کنندگان در استفاده از کالای ایرانی و همچنین افزایش کیفی تولیدات در حال اجرایی شدن است.

وی ادامه داد: تاکنون  ۵ واحد تولیدی که رو به رکود بودند با اقداماتی که برای حل مشکلات تولیدی این  واحدها داشتیم آن را به خط تولید بازگرداندیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن برخی کسب و کارها و وارد شدن آسیب اجتماعی به اقشار کارگری افزود: در این راستا با راه اندازی مرکز نیکوکاری «جامعه کار و تلاش» ۱۲ هزار و ۸۵۰ بسته معیشتی را با کمک بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی تهیه و بین کارگران به ویژه کارگران روزمزد و ساختمانی از طریق همین مرکز جمع‌آوری و توزیع کردیم.

وی یادآور شد: در پیک اول شیوع کرونا در کارخانجات تولید ماسک و مواد ضدعفونی ۱۰ هزار نفر شیفت ایثار داشتیم و همچنین در ایام ماه مبارک رمضان ۳۱۳ افطاری غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

یزدانی در پایان نسبت به حمایت دولت از کارفرمایان جهت رونق تولید و توسعه کسب و کارگران تاکید کرد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.