شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳

بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی هاشمی نژاد مشهد در آستانه بهره‌برداری است

بیمارستان

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ساخت بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی هاشمی نژاد مشهد با ۹۹ درصد پیشرفت در آستانه بهره‌برداری است.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر سید محمد حسین بحرینی گزارش داد: این پروژه با زیر بنای ۳۲ هزار متر مربع ساخته شده است که با بهره برداری کامل از آن تمامی خدمات مورد نیاز در حوزه درمان و بستری به مردم منطقه ارائه خواهد شد.
وی گفت: بیمارستان هاشمی نژاد مشهد که در منطقه کمتر برخوردار کلانشهر مشهد واقع شده است، در ماههای آینده با حضور مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری می رسد. 
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: علاوه بر این اکنون چهار طرح بزرگ عمرانی دیگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال اجراست.
بحرینی پروژه بیمارستان امداد و نجات جنوب را از دیگر طرح های در حال اجرا در این دانشگاه عنوان کرد و افزود: این پروژه با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال اجراست و بر اساس برنامه ریزی و قول های مساعد دفتر مقام معظم رهبری و وزارت بهداشت قرار است تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین راه اندازی بیمارستان سوانح در جنوب این شهر برای خدمات رسانی به مصدومان و حادثه دیدگان سوانح رانندگی را امری مهم و ضروری خواند.
بحرینی ساخت بیمارستان آموزشی روانپزشکی، پژوهشگاه و مجتمع آموزشی مشتمل بر ۴ دانشکده طب سنتی، بهداشت، پرستاری و مامایی و پیراپزشکی را از دیگر طرح های در حال اجرا در پردیس دانشگاه برشمرد.
وی ابراز امیدواری کرده است با ساخت این ۴ دانشکده تا ۳۰ سال آینده مشکل کمبود فضای فیزیکی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد کاهش یابد.  

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.