جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

ضرورت تشکیل قرارگاه عملیاتی مقابله با جنگ اقتصادی/ مردمی کردن اقتصاد با شعار محقق نمی‌شود

موسی الرضا ثروتی

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشکیل قرارگاه عملیاتی برای مقابله با جنگ اقتصادی در کشور تاکید کرد.

قدس آنلاین؛ موسی الرضا ثروتی افزود: ضرورت ایجاب می کند در این شرایط سخت تحریمی و اقتصادی اولویت ها و ضرورت های کشور به نحو احسن شناسایی تا معلوم شود چه اقداماتی باید فورس ماژور اجرا شود.

وی اظهارداشت: تصمیماتی که راجع به موضوعات مختلف اقتصادی در این قرارگاه گرفته می شود باید با مطالعه و کار کارشناسی باشد.

نماینده ادوار مجلس گفت: لازمه پیروزی در این جنگ نابرابر اتخاذ تصمیمات صحیح مبتنی بر واقعیت های جامعه و اجرای این تصمیمات به بهترین وجه ممکن است.

وی افزود: جد ا از این باید از تجربیات موفق دفاع مقدس، مولفه های قدرت ملی، مدیریت جهادی و بسیاری موارد در این جنگ پیچیده و تمام عیار به نحو احسن استفاده کرد.

ثروتی بیان داشت: هم افزایی و همکاری مدیران و تعامل سازنده آنان با یکدیگر در کاهش معضلات و مشکلات کشور بسیار کمک خواهد کرد.

وی ادامه داد: بدون شک با وفاق و همدلی می‌توان در راستای رفع مشکلات و تنگناهای اقتصادی تصمیمات منطقی و معقول گرفت.

نماینده ادوار مجلس گفت: اینکه مسئولان شعار دهند که می خواهند اقتصاد را مردمی کنند این کافی نیست بلکه دولت باید برنامه دقیق و مدون داشته باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه مردمی کردن اقتصاد باید عملیاتی باشد نه ویترینی و شعاری افزود: مردمی کردن اقتصاد یکی از مهمترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است.

ثروتی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه عبور کشور از مشکلات اقتصادی است.

وی با اشاره به تاکیدات موکد رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی یادآورشد: اگر این مولفه ها عملی شوند بی تردید بسیاری از مشکلات حوزه اقتصادی در کشور برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.