دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱

توزیع گوشت با تاریخ انقضای نزدیک در حاشیه شهر مشهد

گوشت

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مشهد گفت: طی روزهای گذشته گوشتی که تاریخ مصرف و انقضای آن در روزهای پایانی بوده است در حاشیه این شهر توزیع و فروخته شد.

به گزارش قدس آنلاین، احمد ریواده  اظهار کرد : بر اساس اعلام نهادهای خدمت رسان این گوشتها در مناطق "سیدی" و "طرق" توزیع شده اما تاریخ مصرف گذشته نبوده‌اند.

وی ادامه داد: این موضوع دیروز به متولیان اعلام شد و در ادامه پیگیریها جلسه ستاد تنظیم بازار در مشهد تشکیل گردید و از اداره صنعت، معدن و تجارت در این خصوص توضیح خواسته شد.

معاون فرماندار مشهد میزان گوشت توزیع شده و نهاد توزیع کننده آن را اعلام نکرد و گفت: براساس گزارشی که از استانداری دریافت شده، توزیع گوشت بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار و برای تنظیم قیمت این کالا صورت گرفته  است.

وی افزود: با اینکه تاریخ مصرف گوشت توزیع شده نگذشته بود اما باید نسبت به توزیع این گوشت در آخرین روزهای تاریخ مصرف ملاحظه بیشتری صورت می‌گرفت.

برخی شهروندان  از توزیع گوشت منجمد در حال انقضای تاریخ مصرف بوسیله خودروهای یخچالدار در مناطق کم برخوردار مشهد ازجمله مناطق سیدی و حوالی میدان بار ساختمان خبر دادند. بر این اساس یک یا دو روز به تاریخ انقضای این گوشتها باقی مانده بود و عرضه این اقلام زیر قیمت مصوب گوشت منجمد صورت گرفته است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.