جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

سرمربی النصر: با اعتمادبه‌نفسی بالا روبه‌روی پرسپولیس قرار می‌گیریم/ برای رسیدن به هدف‌مان باید ۹۰ دقیقه تمرکز داشته باشیم

روی ویتوریا

سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان تأکید کرد، این تیم با اعتمادبه‌نفسی بالا در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد.

قدس آنلاین؛ روی ویتوریا سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر پرسپولیس ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: این فینالی است که هم ما و هم پرسپولیس می‌خواستیم در آن حضور داشته باشیم و هر دو هم می‌خواهیم پیروز شویم. مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا باشیم.

وی ادامه داد: ما اعتمادبه‌نفس بالایی داریم. برای تمامی تیم‌ها احترام قائل هستیم و ‌می‌دانیم که تیم‌های مقابل ما هم برای پیروزی به میدان می‌آیند. می‌دانیم که با رقیب دشواری روبه‌رو خواهیم شد. باید با بالانس تکنیکی و تاکتیکی در زمین ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال النصر افزود: دوست دارم که با فکر باز به مصاف رقبا برویم. تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار هم قرار داده است. پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد که یکدیگر را تکمیل می‌کنند. آنها با روحیه بالایی در زمین ظاهر می‌شوند و دائماً تیم مقابل را تحت فشار قرار می‌دهند، اما ما با اعتمادبه‌نفس خودمان با آنها روبه‌رو خواهیم شد. آنها بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار خود دارند، اما برای من سن مطرح نیست، اینکه بازیکنان در زمین چه می‌کنند مهم است که باید برای آن برنامه‌ریزی کرد.

ویتوریا تصریح کرد: اینکه پرسپولیس سه بار در چهار سال گذشته به این مرحله رسیده مهم نیست. النصر هم مدت زیادی بود که در این مرحله ظاهر نشده بود. چیزی که می‌دانم این است که مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت و باید ۹۰ دقیقه تمرکزمان را حفظ کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی گفت: به تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند، تبریک‌ می‌گویم. از ما با آغوشی باز پذیرایی شده است. از اقامت در اینجا بسیار لذت بردم. نکات بهداشتی کاملاً رعایت شده و تمامی پروتکل‌ها برای محافظت از سلامت تیم‌ها بوده است. تنها چیزی که ما و بقیه تیم‌ها را اذیت کرده، فشردگی مسابقات است که هر سه روز یک بار به میدان می‌رویم. زمان برای استراحت و ریکاوری بسیار کم بوده است. فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان است که در انتها بر کیفیت فنی مسابقات تأثیرگذار بوده و تیم‌ها آن‌طور که باید و شاید نتوانسته‌اند در زمین بازی با تمام قدرت ظاهر شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.