شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

فرمانده انتظامی جاجرم:

دستگیری عامل نزاع و درگیری منجربه قتل در جاجرم

دستگیری

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از دستگیری عامل نزاع و درگیری خونین که منجر به قتل شد در کمتر از ۱۲ ساعت، خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا قندی  با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰  در ۳۰مهرماه جاری مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از خیابان های شهرستان جاجرم، موضوع به صورت جدی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، سه نفر شامل دو برادر و یک نفر دیگر به علت اختلاف بر سر میزان ساعات کاری در شرکت مشخص با یکدیگر درگیر، که در این درگیری یکی از طرفین دعوا به علت ضربات چاقو مجروح و دقایقی پس از فوت و یک نفر مصدوم که توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شده و فرد قاتل قبل از حضور عوامل انتظامی از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم، اظهار داشت: با توجه به نزاع و درگیری صورت گرفته تلاش عوامل اورژانس مسمر ثمر نبوده و مصدوم به علت شدت جراحات وارده در محل جان خود را از دست داده است.

قندی، افزود: متهم به قتل نزاع و درگیری در کمتر از چند ساعت با تلاش لحظه به لحظه کاراگاهان پلیس آگاهی و شواهد موجود کمتر از ۱۲ ساعت در شهرستان سبزوار شناسایی و طی هماهنگی قضایی و با همکاری خوب پلیس آگاهی شهرستان سبزوار در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به شهرستان جاجرم منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم با اشاره اینکه کلیه هموطنان مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری کنند خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.