شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی:

وکالتنامه‌ تعویض پلاک خودرو حداقل یک ماه اعتبار دارد

رییس پلیس راهور  خراسان ‌رضوی

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی گفت: می‌بایست اعتبار وکالتنامه‌های تعویض پلاک خودرو حداقل یک ماه باشد تا خریدار و فروشنده با مشکلی در فرایند تعویض پلاک خودرو مواجه نشوند.

به گزارش قدس آنلاین،  سرهنگ حمیدرضا دهنوی افزود: شهروندان نیز باید حداقل یک هفته پیش از اتمام زمان اعتبار وکالتنامه، نسبت به تعویض پلاک خودروی خود اقدام کنند.  
وی ادامه داد: نوبت‌دهی اینترنتی در مراکز تعویض پلاک خودروی خراسان رضوی با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا از ۲۶ شهریور ماه گذشته آغاز شده و مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است.

رییس پلیس راهور  خراسان ‌رضوی گفت: برخی از شهروندان که در آخرین روزهای پایان اعتبار وکالتنامه تعویض پلاک خودرو نسبت به آن اقدام می‌کنند بخاطر شمار زیاد درخواستهای نوبت‌دهی نمی‌توانند پیش از پایان مدت اعتبار وکالتنامه نسبت به تعویض پلاک اقدام کنند.
وی افزود: هم‌اینک ۱۱ مورد خدمت در مراکز تعویض پلاک خودروی خراسان رضوی بر اساس نوبت‌دهی اینترنتی به شهروندان ارائه می‌شود.

سرهنگ دهنوی گفت: با این وجود برخی شهروندان از ارائه اینترنتی و غیرحضوری این خدمات بی‌اطلاع هستند و بطور حضوری متقاضی آن می‌شوند.

وی افزود: این در حالی است که هم‌اینک مراکز تعویض پلاک خودرو به هیچوجه به مراجعه‌های حضوری پاسخ نمی‌دهند.
روزانه افزون بر یک میلیون دستگاه خودرو در کلانشهر سه و نیم میلیون نفری مشهد رفت و آمد می‌کنند.  

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.