شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۵

فرماندار گناباد هم به کرونا مبتلا شد

فرماندار گناباد

دومینوی ابتلای کرونای فرمانداران خراسان‌رضوی به گناباد رسید.

به گزارش قدس آنلاین، حامد قربانی  اظهار داشت: تست کرونای بنده روز گذشته مثبت اعلام شده و از دوم آبان‌ماه وارد قرنطینه خانگی شده‌ام. کرونای من در روند کاری مجموعه فرمانداری خللی ایجاد نخواهد کرد و هم‌اکنون کارهای مربوط به شهرستان را دورکاری و از منزل در حال پیگیری هستم.

وی در باره وضعیت جسمانی خود گفت: در حال حاضر علائم خاصی ندارم و فقط به‌دلیل این که ناقل هستم در قرنطیه به‌سر می‌برم.

فرماندار گناباد با اشاره به توصیه‌های بهداشتی عنوان کرد: ‌گناباد در وضعیت قرمز به‌سر می‌برد و از امروز محدودیت‌هایی را اعمال کرده‌ایم.

وی ادامه داد: بر این اساس مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گناباد از روز شنبه سوم آبان‌ماه به‌مدت یک هفته تعطیل است و آموزش آن‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود. ‌ مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای و زبانکده‌ها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌های عمومی، سینما و مراکز نمایش و تئاتر، باغ تالارها و تالارهای پذیرایی نیز در این مدت تعطیل است.

فرماندار گناباد افزود: برگزاری آیین‌های مذهبی و اجتماعی نیز در گناباد ممنوع و استخرهای شنای سرپوشیده، شهربازی و کافه ها نیز تعطیل هستند و باشگاه‌های ورزشی فقط با ۲۵ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند. ‌ مساجد و مصلی‌ها نیز نیم ساعت هنگام نماز باز خواهند بود. همچنین جمعه بازار و نماز جمعه و آرامستان‌های گناباد از هفته گذشته تعطیل بودند.

‌گفتنی است حامد قربانی فرماندار گناباد هفته گذشته و در شروع اوج‌گیری کرونا در این شهرستان بازدیدی از سطح شهر و نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته و از افرادی که این پروتکل‌ها را رعایت کرده‌اند شخصا تقدیر کرد.

از ابتدای شیوع کرونا حسین سنجرانی و حسین ابراهیمی کردیانی فرمانداران خواف و بجستان و علی فراهی فرماندار درگز و حامد قربانی فرماندار گناباد در خراسان‌رضوی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.