یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۱

دستگیری یکی از اراذل و اوباش قمه کش در تبریز

اراذل و اوباش قمه کش

معاون اجتماعی استان نیروی انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری فرد شروری که عصر روز جمعه در یکی از محلات تبریز اقدام به قمه کشی و سلب آسایش و آرامش شهروندان شده بود خبر داد.

قدس آنلاین: هاشم شعفی  امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: عصر روز جمعه  پلیس استان از یک مورد عربده کشی و مزاحمت به شهروندان در یکی از محلات تبریز توسط یکی  اوباش سایقه دار مطلع، که  بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی  تبریز برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران  در صحنه با قمه کشی  فرد شروری که اقدام به راهبندان  و سلب آسایش  شهروندان شده بود مواجه که با حضور پلیس  نامبرده نیز اقدام به مقاومت در مقابل پلیس را  داشت که ماموران با اقتدار تمام و با رعایت  قانون بکارگیری سلاح در صحنه درگیری  با وی برخورد و هیبت پوشالی وی را در صحنه شکسته  و وی را به دست قانون سپردند. 

وی اضافه کرد: فرد دستگیر شده که یکی از افراد سابقه دار  در امر شرارت بوده  پس از دستگیری  از اقدامات خود اظهار ندامت و پشیمانی کرده و در مقابل قانون اظهار عجز و ناتوانی کرد. 

معاون اجتماعی استان نیروی انتظامی آذربایجان شرقیگفت: این چندمین اقدام شجاعانه و مقتدرانه پلیس استان در مقابله با اراذل و اوباش  طی چند هفته گذشته بوده و پیش از نیز ثابت شده که پلیس مقابل هرگونه شرارت و قدرت نمایی ایستاده و در تامین امنیت  شهروندان با کسی تعارف ندارد و خط قرمز پلیس امنیت و آسایش مردم  می باشد.
  
وی خاطرنشان کرد: فرد دستگیر شده که یکی از افراد سابقه دار  در امر شرارت بوده که پس از دستگیری، اظهار ندامت و پشیمانی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.