سه‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

در پی اهانت مکرون به پیامبر اعظم (ص) عنوان شد

سازمان دارالقرآن: تجدید نظر جدی در روابط با فرانسه را خواستاریم

سازمان دارالقرآن

سازمان دارالقرآن الکریم در پی اهانت رئیس‌ جمهور فرانسه به ساحت پیامبر اسلام (ص) بیانیه‌ ای منتشر کرد و خواستار تجدید نظر جدی در روابط دیپلماتیک و اقتصادی با کشور فرانسه شد.

قدس آنلاین؛ در پی اهانت رئیس‌جمهور فرانسه به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص)، سازمان دارالقرآن الکریم بیانیه‌ای منتشر کرده که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِینَ (انبیا/۱۰۷)

اهانت دوباره رژیم بی کفایت فرانسه این بار توسط رئیس‌جمهور دست نشانده، بی‌خرد و لجوج آن در اقدام نابخردانه و حمایت از توهین یکی از نشریات این کشور به پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) آن هم در ماهی که به نام ایشان زینت گرفته است بار دیگر خشم و انزجار عمومی مسلمین جهان را برانگیخت و آمریکا و هم پیمانانش را یک گام دیگر به سوی نابودی و فلاکت نزدیک کرد.

این اقدام وقیح و گستاخانه که از آن به نام آزادی بیان یاد شده، نشان از اسلام‌ستیزی عملی و خامی مکرون در سیاست است که به ظاهر ارکان دین مبین اسلام و مقدسات مسلمین جهان را نشانه گرفته ولی در باطن تیری است که آمریکای جنایتکار و صهیونیسم رو به اضمحلال را هدف گرفته و نشانی واضح از افول بیچارگی و سرافکندگی طرفداران به اصطلاح آزادی بیان اروپایی و سردمداران دروغین دفاع از حقوق بشر است.

آزادی بیانی که در غرب به هر فردی اجازه می‌دهد وجود خدا، حقیقت مسیح (ع)، موسی (ع) و تمام انبیا را به چالش بکشد، ولی همان فرد قادر نخواهد بود صحت اطلاعات را که در مورد هولوکاست منتشر می‌شود، زیر سوال ببرد! ممنوعیت پرداختن به هولوکاست در جوامع غربی و آزادی برای اهانت به ادیان الهی تناقض عجیبی است که کشورهای غربی و اروپایی حتی زحمت توجیه آن را به خود نمی‌دهند!

سازمان دارالقرآن الکریم نیز هم‌صدا و هم‌پیمان با دیگر مسلمانان جهان این اقدام شوم و شنیع را قویاً محکوم از مسئولان کشور به ویژه دست‌اندرکاران سیاست خارجی، برخورد قاطع و تجدید نظر جدی در روابط دیپلماتیک و اقتصادی با کشور فرانسه را خواستار است و از تمامی امت مسلمان و پیروان پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) به ویژه جامعه قرآنی کشور می‌خواهد تحت لوای پرچم اسلام و قرآن کریم اتحاد و انسجام خود را حفظ و با درایت و بصیرت همچون گذشته مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و ایادی استکبار جهانی بکوبند».

سازمان دارالقرآن الکریم

ششم آبان‌ماه ۱۳۹۹

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.