سه‌شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازارچه زعفران تربت‌حیدریه الزامی است

زعفران

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازارچه خرید و فروش زعفران این شهرستان تاکید کرد و گفت: با توجه به اوجگیری ویروس کرونا در مرحله سوم، هرگونه بی‌توجهی مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی خسارت جبران ناپذیری به همراه دارد.

به گزارش قدس آنلاین، حسین ابراهیمی‌پور  در حاشیه بازدید از بازارچه خرید و فروش زعفران تربت‌حیدریه افزود: بازار گل زعفران این شهرستان بزرگترین بازار گل شرق کشور است که در فصل برداشت این محصول روزانه شمار زیادی از مردم به آن مراجعه می‌کنند و بر همین اساس حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مجموعه بسیار ضروری است.

وی ادامه داد: در بازدید امروز مشخص شد که بیشتر نکات بهداشتی در این محل رعایت شده است با این حال تاکید می‌شود در شرایط بحرانی فعلی نیاز است مردم دقت بیشتری به خرج دهند و  از رعایت دستورالعمل‌های پیشگیرانه غافل نشوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و مراقبت‌های فردی را سه اصل مهم در هنگام مراجعه به اماکن عمومی از جمله بازار گل زعفران عنوان کرد و از اقشار مختلف مردم خواست با رعایت این نکات به کنترل بیماری کرونا در منطقه کمک کنند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.